Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek volna szívük ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek volna szívük ahhoz, hogy egy alfa hímtől szülnek gyereket és utána egy jófiúval neveltetik fel?

Figyelt kérdés

alfa hím = egészséges testű, mindenkin átgázoló férfi

jó fiú = tisztelettudó, udvarias, szeretetteljes, szerény



2013. okt. 2. 14:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ki a fene megy el 10 fogorvoshoz egy fogfájással?
2013. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
"...nekem egy alfahím..." :DD Ez aranyos mindenesetre.
2013. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.Nem is annyira rossz kérdés és hogy egy kicsit hizlaljam a kérdező máját (alkohol nélkül) elmondom ,hogy 26 éves korom alatt én is volt ,hogy elgondolkodtam azon ,hogy ha nem találok megfelelő partnert 35-36 éves koromig és az anyagiak rendben lesznek akkor kinézek egy jó állománnyal rendelkező pasit és miután játékosan kikérdeztem a családi betegségekről és úgy gondolom megfelelt akkor egy szeretői viszonyt alakítok ki vele addig a pontig amíg teherbe nem esek :)aztán lapát.

Aztán később pedig kaptam egy sikítófrászt a felismerés pillanatában ,hogy tulajon képen mire és készülök én nagyából összefoglalom.

Nekem határozottan torz a családi mintám erre már rájöttem :/ és ez a beteg elgondolás ebből jött.

-Milyen jogon döntök én afelől ,hogy a gyerek apa nélkül nöljön fel

-Milyen mintát mutatok neki

-Mit képzelek én arról ,hogy mi lesz vele ha én véletlenül meghalok

-Milyen jogon b@aszom el a gyerekkorát és indít hátrányos helyzettel

-A bizonytalanság miatt kialakult egzisztenciáról nem is beszélve.

Úgy hogy az az új elképzelés ,hogy ha nem találok okés pasit akkor tartok inkább:

Kutyát,macskát,lovat,szamarat,lovat,békát,kanárit ,mint gyereket

Női önzés férfi kényelem kösz nem :)

Inkább pusztuljunk ki

Mellesleg szerintem a gyerekkérdés nem csak női téma ,hanem pasi téma is tehát ha a nőnek szépnek ,okosnak ,önfentarónak kell lenni akkor pasit gatya felköt ,mert külömben kihalunk :D

2013. okt. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Egyébként 28 és L
2013. okt. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!