Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadásból volt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadásból volt velem a szeretőm, a családom pedig látni sem akar, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nyugodtan elmondhattok mindennek, megérdemlem, nagyon elrontottam. Akkora problémák nem voltak a házasságomban, hogy ez történjen. Két hétig találkozgattam ezzel a fiúval, mire elmondta, hogy fogadott a barátaival, hogy el tud csábítani egy érett, házas nőt és még zsarolni is próbált, de inkább én mondtam el a férjemnek. Ő kidobott otthonról és másfél hónapja nem sikerült vele beszélnem, mert kinyomja a telefont, rámcsukja az ajtót, levegőnek néz. A lányom is hamar túllépett rajtam és most az egyik barátnőjével a barátnő elvált anyját akarják összeboronálni a férjemmel. Rendbe lehet ezt hozni bárhogyan is?
2013. okt. 2. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy nem érdemes visszafelé kacsintgatni. Jobb lenne továbblépned, bármilyen nehéz is most. Próbálj meg új életet kezdeni és közben a lányoddal kibékülni!
2013. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, szenvedj, megérdemled
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok mindent tudnál tenni. Ezt elb*sztad, de szerintem te is tudod. Adj még nekik egy kis időt, amíg megbékélnek egy picit és akkor próbálkozz, hátha...Ha akkor sem kíváncsiak rád, akkor lépj tovább, mást nem nagyon tehetsz.
2013. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:

Tehát volt férjed, gyereked, otthonod.


Nem volt elég.


Most egyik sincs. És ezzel a tudattal kell élned életed végéig, hogy tönkretettél és megaláztál olyan embereket, akik szerettek téged.


Megérte?

Ne is akarj visszamenni hozzájuk, nem érdemled meg őket.

2013. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pendulum92 ***** válasza:
Legalább tanultál belőle.
2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hatalmasat tanultam és mindent megtennék, hogy ezt bizonyítani tudjam, de akiknek ez az ígéret szól, azoknak eszük ágában sincs meghalgatni, és teljesen igazuk van.
2013. okt. 2. 17:14
 7/15 Komplikato ***** válasza:
70%

"Tehát volt férjed, gyereked, otthonod.


Nem volt elég."


Ez ebben a formában elég demagóg, nem? Az emberek nagyobbik fele nem szokott ok nélkül félre lépni. Tehát vagy a kapcsolata volt dögrováson vagy nem kapta meg azt amit egy kapcsolatban általában meg lehet kapni és nem nagy dolgokra kell gondolni, egy jó szóra, egy érintésre, figyelemre ... És egy kapcsolat elromlásáért az abban résztvevők mindegyike bűnös így vagy úgy.

2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Talán igaz, de én nem tudnák indokot adni arra, amit tettem. Apró hibákat talán tudnék sorolni, de azok mentségnek nem elegek. Itt én hibáztam, nem tudok mást mondani.
2013. okt. 2. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Megvolt mindened? Család, otthon? Ez esetben PARANCSOLOM!!: SZENVEDJ! Megérdemled te gané!
2014. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szenvedek, hidd el. A lányom sikeresen véghezvitte a tervét. Hozta a fényképeket, hogy milyen boldog új családja van, rám már semmi szükség.
2014. jan. 17. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!