Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csak foglalt ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak foglalt ferfiak tetszenek meg mostanaban?

Figyelt kérdés
Korabban sose volt ilyen gondom, egyszer sem fordult elo. Most sorozatosan. Nem panaszkodom, szingliknek is bejovok, de valahogy folyamatosan olyanokat kivanok csak meg, akik mar hazasok. Persze mikor meglatom oket, akkor meg nem tudom. Persze emiatt en mindig kihatralok, de erzem, hogy ok is kivannak. En mar nem tudom tenyleg, mintha direkt szenvedni szeretnek. :S Massal is volt mar ilyen?
2013. okt. 2. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A foglalt férfiaknak (és nőknek) bizonyára van bizonyos kisugárzása, amely abból ered, hogy párkapcsolatban vannak. Nagyobb nyugalom és harmónia. Biztos erre érzel rá. Pedig nyilván egy szinglinél is megjelenne ez, ha a párjává válnál.
2013. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha olyan nagy a harmonia, akkor miert kezdenek ki velem?
2013. okt. 2. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert látják, hogy könnyű préda lennél?
2013. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont,hogy nem, mivel ellenallok,ha kiderul,hogy foglalt. Mibol latnak akkor, hogy konnyu preda lennek?
2013. okt. 2. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl nyitottnak tűnsz, látják rajtad, hogy kellene már neked valaki és ők meg csak meg akarnának dugni, szóval kapnának az alkalmon még annak ellenére is, hogy van barátnőjük.
2013. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak a nőkkel.
2013. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!