Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy minden lányban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy minden lányban van egy bizonyos leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés
Legalábbis én már észre vettem magamon. Van még ilyen?

2013. okt. 2. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt is mondják, hogy minden fiúban van b*zi hajlam, de én még nem vettem ezt észre magamon.:D F
2013. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.:D
2013. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt inkább biszex hajlamnak szokták nevezni, de szerintem nem érdemes ilyen "tényeket" készpénznek venni.
2013. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bennem pl. nincs semennyi. Sosem érdekeltek a lányok, kicsit se.
2013. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem, csak a férfiakhoz tudok vonzódni.
2013. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Frigg ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy minden lányban. Bennem volt kíváncsiság, kipróbáltam, de többet nem áll szándékomban. Nem volt rossz, de maradok a férfiaknál :)


23/N

2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám egy másik lánnyal kíváncsiságból.
2013. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bennem is van egy kicsi, többször csókolóztam már lányokkal, az nagyon jó volt, de tovább nem tudom mernék-e menni...
2013. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Leszbikus lány vagyok. Azelőtt fiúkkal is voltam, de mindig érdekeltek a lányok is. Észrevettem, hogy a lányok 90%-a nem biszex, csak kíváncsi. A barátnőim közül is sokan kíváncsiak voltak, kipróbálták akár a szexet is, de maradtak a pasiknál. A pasiknál ez nincs. A nők irányultsága viszont képlékeny.
2013. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Bárcsak lenne.... De sajnos ez elég egyéni, nem lehet így leegyszerűsíteni.


Vannak olyanok, akikről tudom, hogy bár a fiúkat szeretik, könnyen belemennének, hogy lánnyal is kipróbálják... Őket hívjuk kíváncsinak.


Vannak biszexek, (sose értettem őket) akik ugyan mindkét nemmel csinálják, de csak az egyikbe tudnak beleszeretni. Nagy részük a férfiakba, de találkoztam már az ellenkezőjével is... Csak ritka mint a fehér holló.


Vannak olyan lányok, akik nem hangoztatják, hogy kipróbálnák lánnyal, sőt, heteróként gondolnak magukra, mégis életük során egyszer, egy nőbe beleszeretnek, akivel kapcsolatban is tudnának élni. Persze mindig szakítás a vége, és visszatérnek az ellenkező nemhez, soha nem felejtik el, de más nőbe nem szeretnek bele. Sajnos...


Vannak olyanok, akik a buli, a nyár, a haverok, az "élj mának" kedvéért kipróbálják a szex részét, de tök heterók.


Ismerek olyat, aki teljes mértékben heteró, soha ki sem próbálná nővel.


És vagyunk mi, leszbikusok, akik csak a nőket szeretjük. Volt köztünk olyan, aki volt a másik nemmel is, és ún. "aranycsillag" is, aki nem.

2013. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!