Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Az tényleg gáz, ha egy lány helyesen ír és nagy a szókincse?

Figyelt kérdés

Sokak szerint az és kíváncsi vagyok, hogy tényleg így van e.

Ha így van, nem baj, nem változtatok a stílusomon, csak érdekelnek a válaszok.



2013. okt. 2. 21:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2013. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Tudod mi a gáz? ........Az hogy ezt megkérdezted!!
2013. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Pain for Pleasure ***** válasza:
74%
Te jó ég! Nehogy elhidd ezt a sületlenséget.
2013. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Gondolom azért lenne az mert "nehéz" prédának titulálják és akkor már nem is akarják eszköznek használni (tisztelet a kivételnek) A lényeg hogy egyáltalán nem az sőt inkább olyan legyen mert szerintem megbízhatóbb.
2013. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy az! Én kifejezetten olyan lányokkal szeretek ismerkedni, akiknek előtte pl. neten is látom a helyesírását. Sok mindent elárul egy ember műveltségéről, tanultságáról az, ha tud helyesen írni, tagolni. Én kifejezetten kedvelem az ilyen precíz lányokat. Főleg ha másban is precízek :P
2013. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A. Bundy ***** válasza:
81%
öhm hát lehet hogy helyesen írsz meg nagy a szókincsed de azért nem vagy éppen a bölcsek bölcse igaz? miért lenne baj? ki mondta neked ez? és miért nem rúgtad le a veséjét?
2013. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem gázabb annál, mintha fordítva lenne.
2013. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Most akkor itt akarsz kérkedni mert 5-st kaptál a nyelvtan dogádra?


Kérlek én nem akarok olyan barátnőt aki nem tud helyesen írni. (persze az elírás jogát fenntartom számára is és számomra is.) A divat rövidítésektől (vok; vkivel; stb...)agyvérzést kapok. A szókincs a beszélgetéshez elengedhetetlen, ugyanis ha nincs, gyorsan egyhangú lesz a kimondott szó avagy a leírt szöveg. Ez is egy buktató nálam... Pff... ez van.

26F

2013. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos GyK kérdező számára gáz, mert nekik nem megy.

Viszont normális emberek (is) élnek.

2013. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Sinead ***** válasza:
Dehogyis gáz, nálam például előny, ha helyesen ír a lány :)
2013. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!