Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is felháborítónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felháborítónak tartjátok ha egy férfi nem tartja tiszteletben azt, hogy barátja van egy nőnek?

Figyelt kérdés

De ha komoly nem lehet akkor szex legyen.......

Egyenesen felháborítónak tartom


2013. okt. 2. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tartom felháborítónak, hiszen a nők 80%-a megkapható még ilyenkor is, esetleg kell egy kis pénzbeli rásegítés.
2013. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
csicskaság
2013. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt azért nem korlátoznám le CSAK a férfi nemre. De tény, hogy elég gusztustalan hozzáállás. Mondjuk az is igaz, hogyha te biztos vagy magadban és a párodban/párkapcsolatodban, akkor sok baj nem érhet.
2013. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne teljesen.

Mindig mondja, hogy vannak akik nem értik meg, hogy nincs eygedül.....

2013. okt. 2. 22:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogyha valaki teljesen belehabarodott a nőbe, akkor végülis van joga elmondani az érzéseit, de ha olyat mond, hogy ha komoly nem akkor szex legyen... ez undorító. Akkor se mennék el vele, ha végül szakítanék a jelenlegi pasimmal. Milyen lenne egy ilyen egy kapcsolatban?
2013. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Dehogynem, felháborító, de nem csak a férfiak csinálják ezt.
2013. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A hideg is kiráz ezektől.

De basszus mennyi egyedülálló nő van...

Miért arra kell menni aki kapcsolatban van?

2013. okt. 2. 22:54
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem tartom annak. Ha úgy érzem, hogy szeretnék valamit egy csajtól és jobbat tudnék nyújtani, mint a jelenlegi párja akkor nem tökölök. Nem kell fatökűnek lenni az életben.
2013. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberek nem arra mennek akinek kapcsolata van hanem bárkire. Ha elég sok nőnél bepróbálkoznak, csak beadja valaki a derekát. Sajnálni kell őket mert ezek szerint nem nagyon jut ki nekik a jóból.
2013. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tartom felháborítónak, mert nem tudhatja egy idegen, hogy élő-e, vagy már halott a kapcsolatod.Főleg hogy az ember az ilyet nem tárja ki ország-világ elé.
2013. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!