Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is felháborítónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felháborítónak tartjátok ha egy férfi nem tartja tiszteletben azt, hogy barátja van egy nőnek?

Figyelt kérdés

De ha komoly nem lehet akkor szex legyen.......

Egyenesen felháborítónak tartom


2013. okt. 2. 22:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
65%

Valaki azt írta: ( "Ha meg megpróbálna pénzzel rásegíteni a dologra, akkor jó eséllyel a puszta kezemmel herélném ki ott helyben. :)""). Azt megnézném, hogy a nadrágján keresztül puszta kézzel kiheréli. Én mondjuk, ha velem egy nő ezt próbálná megtenni akármi is az indoka nem érdekel, hogy milyen párkapcsolata van, vagy nincs én biztos, hogy én meg a kezeitől szabadítanám meg előbb az biztos!! Jaj már! Miért ne segíthetnék rá a dolgokra egy kis lóvéval. Próbálkozni azt már csak szabad most mit kell a bolhából elefántot csinálni?? Sokkal nagyobb gusztustalanságok is történnek az életben ahogy az egyik hozzászóló írta, hogy sok baleset, gyilkosság, politikai korrupció, stb. Úgyhogy szerintem itt az nincs észnél, aki ezt írta: "(Emberek! legyünk már észnél.") Mi jogon ossza ő itt egyáltalán az észt? Mi ő? Ki ő? Erkölcsrendész? Törvényhozó? Elvégre tényleg nincs senkinek a homlokára írva, hogy párkapcsolatban él. Ja mégyegyszer: Ott helyben kiherélne? Én meg ott helyben mellbe vágnám engem aztán nem érdekel, hogy milyen nyavajája van.

Kedved kérdező!: Neked sen kellene ezeken a nevetséges dolgokon háborogni, mert az életben vannak még ennél is sokkal nagyobb problémák is. Azt kívánom, hogy az egész életedben ez legyen a legnagyobb problémád, hogy valaki próbálkozik hát istenem, legfeljebb nem fog neki összejönni. Ja és azt javaslom, hogy tegyél a homlokodra egy feliratot, hogy neked csávód van. Valaki még azt írta, hogy dugni jó, és az élet tovaszáll és egyet értek vele milyen igaza is van. Ha meg nem harcolunk a nőért, az gyáva megfutamodás, ha meg harcolunk a nőért az meg erőszakos nyomulás Most akkor könyörgöm döntsük már el, hogy mi is a jó!..

2018. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!