Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled ilyen fordulat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled ilyen fordulat?

Figyelt kérdés

Fiuk esetében:

Volt már olyan veled, hogy béna voltál a csajozásban, és egyik napról a másikra csajozómester lettél?

Vagy éppen fordítva?

MI VÁLTOZOTT AMITŐL EZ MEGFORDÚLT?


Lányok esetében:

Volt már olyan veled, hogy nem volt sosem pasid, vagy nehezen, és egyik napról a másikra mentek utánad a pasik?

Vagy éppen fordítva?

MI VÁLTOZOTT AMITŐL EZ MEGFORDÚLT?


(ui.: Nem utálom a paradicsomot!)



2013. okt. 1. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez nem így megy.
2013. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más kép kezdtem el kezelni az egész csajozás dolgot mint eddig, kudarcokból tanul az ember.
2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, megtörtént. Egyik napról a másikra fordult a világom. Hastáncolni kezdtem el, és már egy alkalom megugrasztotta az önbizalmam és szexinek és kihívónak éreztem magam. Egy igazi jó nőnek, aki után epekednek a pasik.

A napokban elkezdtem pasikat megismerni, és udvaroltak. A világ kinyílt előttem. Nagyon jó érzés volt :D

21N

2013. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már :o kibontottam a haja és sokmindenkinek tetszettem :$
2013. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyik napról a másikra azért nem:D ez egy hosszabb folyamat volt.régebben mindig önbizalomhiányos voltam a pálcika alakom miatt,egy év kondi azért sokat számított:)

19/L

2013. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Sokáig görcsöltem, aztán lett egy rossz kapcsolatom, ami után azt gondoltam, inkább ne legyen senkim, csak ilyen többet sose.


Na amikortól ezt gondoltam és abbahagytam a görcsölést, elkezdtek észrevenni a pasik :)

2013. okt. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok és igen. amikor úgymond letettem arról,hogy engem valaha valaki észre vegyen, akkor sikerült közvetlenebb lennem, és hirtelen sok fiúval kezdtem el beszélgetni/ismerkedni az egyetemről. és egyszer se jutott eszembe, hogy húúha mit mondjak, mit csináljak,hogy tetszek neki, hanem csak magamat adtam,mert már nem érdekelt, hogy lesz-e folytatása. de lett.:P hát így.:)
2013. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő:

Na erre vártam! ^_^

2013. okt. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!