Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van oda mindenki Jessica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van oda mindenki Jessica Alba-ért?

Figyelt kérdés

Mindenki áradozik róla, hogy mennyire csodaszép. Szerintem csinos, de azért az álomszéptől messze van. Mért van mégis ennyire elájulva tőle mindenki?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 3. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én női szemmel igazán szépnek találom.
2013. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert jó nő.Te meg csak irigykedsz.
2013. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A kisugárzása, az angyali baba arca...:):):) Vannak még ilyen szép nők, de neki extrém jó a kisugárzása. Nálam 10/10.
2013. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ennyi erővel mindenki csúnya lehet,ha az előnytelen képeket rakják ki.

DE Ő még így is szép!

2013. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg az lehet talan az (egyik) oka, hogy - bar most zomeben olyan kepeket linkeltel, amiken meglehetosen ki van sminkelve - abszolut termeszetes szepsegnek mondhato, nem plasztik, nem tucat-cicababa tipus.


Ettol fuggetlenul engem speciel nem annyira mozgat meg, az "mindenki" mar csak ezert is tunik enyhen szolva tulzasnak.

2013. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezek miért előnytelen képek? Annyi, hogy nem agyonretusáltak, de szinte mindegyiken csomó smink van rajta. És nem vagyok irigy, mert vannak nők, akik számomra nagyon szépek, de körülötte nem értem ezt a nagy rajongást.
2013. okt. 3. 15:42
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Milyen mindenki? Ilyen hülyeséget már, hogy mindenki én pl. pont telibeszarom ezt a nőt... Nah akkor már is nem mindenki...
2013. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért szerinted az nem előnytelen ha smink nélkül egyszerű ruhában fotóznak le egy nőt?
2013. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani filmszínészek közül a legjobb nő.

De ha az utcán sétálna, nem nézném meg jobban, mint egy átlagos csajt.

Vagy csak egy kicsit.

2013. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj 79%-os, de pont ez az, hogy egy nő általában nem Oscar gálán mászkál, ahova egy 20 fős stáb készíti fel, hanem utcán, átlagos, normális ruhában. Kb. mindenki jól néz ki ilyen hollywoodi rendezvényeken, mert hetekig-hónapokig készülnek rá profi csapattal. Szóval nem, az még önmagában nem előnytelen.
2013. okt. 3. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!