Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van oda mindenki Jessica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van oda mindenki Jessica Alba-ért?

Figyelt kérdés

Mindenki áradozik róla, hogy mennyire csodaszép. Szerintem csinos, de azért az álomszéptől messze van. Mért van mégis ennyire elájulva tőle mindenki?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 3. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
azt h csodaszép nem mondanám de csinos és szép nő
2013. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem Jessica Albanak epp az a legnagyobb vonzereje, hogy azert smink nelkul, egyszeru ruhaban is lehet latni rajta, hogy eleg jo adottsagai vannak.


Sot, szerintem termeszetesen meg jobban is nez ki, mint tul eros sminkkel.

2013. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és az utolsó képen is 20 fős stáb készítette fel, hogy elmenjen a gyermekével meginni valamit? :)
2013. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez meg ki?

Èn csak Jordi Albát ismerem...

2013. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem, ott nem. De pont abba kötött bele az egyik válaszoló, hogy az mennyire előnytelen, mert nincs rajta sok smink és hétköznapi ruhában van.
2013. okt. 3. 15:53
 16/22 A kérdező kommentje:
És én pont azt gondolom, ha olyan cuccban látnám utcán, eléggé elvegyülne a tömegben. Egy bevásárlóközpontban elég sok hasonló kaliberű lányt, nőt látok.
2013. okt. 3. 15:55
 17/22 ASOT ***** válasza:
Mert alapból kedves arca van.
2013. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok elájulva tőle.
2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem a smink nelkuli kepeken is bájos arcú, csinos nő.
2013. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem soha.

Mondjuk én betudom annak,hogy nem vagyunk egyformák.

2013. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!