Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mitől lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mitől lehetnék szerencsésebb?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben csak pechsorozat ér...A barátom elhagyott,1 félév múlva jött vki az életembe aki feletedhette volna velem,és miután komolyabban érdeklődtem irányába kiderült h nője van...tőle is sokáig tartott elszakadni...Elkeseredett vagyok,és sajnos néha bennem van a bosszúvágy.Mit tegyek?nem tudnám elviselni ha vki átverne megint!És a nőcsábászt megleckéztetném..19/L
2009. nov. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jönne egy legyen mindig egy olló a zsebedben és vágd le a farkát. Az igen nagy durranás lenne.
2009. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogj egy kulcsot és húzd körbe a kocsijukon :D
2009. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lépj kakiba :D
2009. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
normálisabb válaszok??????????
2009. nov. 8. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

bosszúval semmit nem érsz el,csak lealacsonyítod magad az "olyanok" szintjére!Azt meg sosem fogod tudni sajnos ki akar átverni s ki nem...ez mindig "közben vagy utána" derül ki!Nekem már 3éve van folytonos pech sorozatom nem csak párkapcsolatban ugy az élet minden terén!fel a fejjel,légy vidám s próbálj meg túllépni a régi sérelmeiden!

24/F

2009. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!