Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék aszexuális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék aszexuális? Van erre valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy annyira ronda vagyok, hogy nem lehet barátnőm, nem vagyok magas sem, jóképű sem gazdag sem és izmos sem, egyszóval: selejt, így nem lehet barátnőm, szép nőt szeretnék midnenképp, tudom tudom, ne akarjak mert ronda vagyok, ez van, tehát nem lehet, így szeretném elveszteni a vonzalmam a nők felé, nem akarok kanos lenni ha meglátok egy jó nőt, nem akarom, hogy eszembe jusson hoyg nekem soha nem lehet iylen nőm, ezért aszexuális akarok lenni, erre van valami gyógyszer?
2011. nov. 5. 17:44
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
72%

Öööö...


Ki akadályoz meg abban, hogy izmos legyél?

Ki akadályoz meg abban, hogy gazdag legyél?

Ki akadályoz meg abban, hogy megismerkedj lányokkal?


Jah, hogy megint egy hülye p.öcs, aki meg akarja nyugtatni magát, hogy jó az úgy, ha egész nap lustul és várja a puncit a faszára...

2011. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Heréld ki magad, az jó gyógyszer. Vagy járj el magyar focimeccsekre, és kialakul magától.
2011. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
ha nagyon akarnád 2 hónap alatt kigyurnád magad... bemész boitech-be elbaszol egy 20-ast kreatinra meg tömegnövelőre, szede mint a hülye 2 hónapig meg lejársz heti 4x edzeni és kész... izmosvagy... szerzel pár fasza ruhát, fullcap-et meg napszemüveget.. eltakartad a ronda pofád... kész gond megolva
2011. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:D:D

Mondtam, hogy nem megoldható a csajozás.

A kérdésre váalszoljatok inkább, ha ilyen nagy böclsek vagytok, hogyan lehetnék aszexuális?

2011. nov. 5. 17:49
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:

Ha neked nem megoldható a csajozás, akkor nem megoldható az aszexualizálásod sem.


Miért legyen jó neked? Megérdemelted? Lófütyit...

2011. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
cseréljünk belsőt, én meg pont hogy aszexuális vagyok, pedig nem nézek ki rosszul
2011. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Akaszd fel magad tuti módszer ;)
2011. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns, de azt csak úgy nem fognak felírni, ha indokolt akkor meg lehet amúgy is jól jön. Gyógyszerellenes vagyok, zombi lennél tőle, de neked kell eldöntened.
2011. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

nekem is ilyen problémám volt de a World of Warcraft meg a sok kockulás segített:D, az a lényeg hogy szabad idődbe mindig csinálj valami olyat amit szeretsz csinálni és teljesen leköt ne legyen időd ezeken rágódni. az elsőre meg ne halgass szerintem nem éri meg gyúrással meg egyéb dolgokkal kínlódni. ja és még valami Ne vedd túl komolyan az életet ez nem egy verseny hogy mindenkinek fullos csajának kell lennie. úgy éld az életed ahogy te szeretnéd és ne ahogy mások elvárják


sok sikert!

2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólónak igaza van

ne üldögélj odahaza a gép előtt, menj ki a szabadba

én pl szabadidőmben sokat sportolok (bicaj, kajak) hobbiból, tehát sokat eljárok otthonról, pénzem nem sok, kocsim se, inkább átlagos kinézetű srác vagyok, nem volt még bnőm, de próbálkozom, egyszer majd csak összejön

és egybk miből gondolod hogy te ilyen vagy, kép nélkül, meg hogy nem is ismerünk, honnét tudjuk hogy így van-e

egybk meg fel a fejjel

18f

2011. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!