Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja nagyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja nagyon egy férfi, hogy verjék, megalázzák és bántsák a szaporítószervét?

Figyelt kérdés
Erős szadamazó tipusok véleménye érdekel aki ilyet megélt vagy találkozott ilyennel. Állítólag hasonló trauma miatt alakult ki itt. Tudom hülyék de nem ilyen válasz érdekel, engem a részletek érdekelnek mélylélektanilag mert most megakadtam tőle. Ilyet kértek tőlem én nem tudom mit higyjek minek?

2013. okt. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
beteg elmékkel ne foglalkozz!
2013. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta van bennem némi öngyűlölet, s ez egy idő után úgy jött le. hogy a farkamat bántottam.(Lekötöztem, a papucsommal, vagy mással ütögettem, a herezacskómat rácsuktam egy kis fémdobozkára, stb.) Aztán az első farokrúgásról szóló cikk után egyből éreztem, hogy ez az, amire vágytam egész gyerekkoromban, s nem kellett csalódnom, az egész izgalma hihetetlen jó érzés.
2013. okt. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!