Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki komoly kapcsolatot akar, de nem talál ehhez megfelelő személyt?

Figyelt kérdés
Tehát aki már régóta hiába keresgél, nála mi az ok, hogy nem talál senkit magának?

2013. okt. 3. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagyok.Nem felel meg nekem akármilyen lány
2013. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem olyan régóta, de már egy idelye keresek.

Valahogy nem hoz össze azzal a huszonéves lánnyal a sors, akivel egy a jövőképünk.

32/F

2013. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Válogatós vagyok, külsőleg-belsőleg egyaránt

n

2013. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nehezen bízok meg új emberekben köszönhetően a régieknek.
2013. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem bízom az emberekben.
2013. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ideJe kereshetsz is!
2013. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Képzeld el, hogy kiskorod óta arról álmodsz, hogy egy nap lesz egy oroszlánod. És vársz és vársz és vársz és vársz, de az oroszlán nem jön. Helyette aztán jön egy zsiráf. Lehetsz egyedül, vagy lehetsz a zsiráffal…" Ezért.
2013. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én bevállaltam a zsiráfot, de nem volt értelme csak az évek teltek el feleslegesen. Most megint az oroszlánt keresem.
2013. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is már jó ideje keresek de nem találok. Én is válogatós vagyok! Nem kell dohányos! Ez szerintem nem nagy elvárás mégis nehéz. Mondjuk van még néhány de ez nem annyira mérvadó.
2013. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:

Szerintem ezek vannak többségben....hogy miért nem talál, annak sok 100 oka lehet.

Egyszerűen miután megismeri sokszor kiderül hogy mégsem olyan...ÉS olykor ez által van szex azt lassan vége is a kapcsolatnak.

2013. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!