Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliban, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, aki tetszik, nagyon, hogy tudnám lenyűgözni könnyen? :S

Figyelt kérdés
Folyton a barátnőivel lóg, szóval még 4szemközt nehéz vele beszélni :SS Meg tetszik neki egy csávó, meg h az kocka hasú stb... Mert én nemvok épp izmos :S

2013. okt. 4. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akkor vagy szerelmes valakibe, ha már ismered személyesen, sokat beszélgettek együtt, stb.. de a lényeg, hogy ismered. amíg ez nincs meg, addig max rajonghatsz érte. bocsi, nem téged akartalak leszólni, egyszerűen ez van. írj neki facebookon, ha élőben nem lehet vele beszélni, és meglátjátok, ki tudtok-e nyögni egymásnak néhány szót üzenetben. igen, neten írni "gáz", de valljuk be, sok más lehetőséged nincs. ha nem tudtok egymással miről beszélgetni, akkor jobb ha nem kezdesz vele, de ha jóba is lesztek, akkor sem garantálhatom, hogy összejön a dolog.
2013. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Osztálytársam, miaz h nemismerem személyesen ???
2013. okt. 4. 15:11
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem is vannak osztálytársaim, baba, de az még nem jelenti azt, hogy puszipajti vagyok az összessel. két szó nem jelent semmilyen kicsit közelebbi viszonyt. egyébként hány éves vagy? elég gyerekes a stílusod...
2013. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, szerelmes vagyok, ha nem érdekel el lehet húzni...egyébként 7-es vagyok és lehet h egy csomóan azt mondják h nem lehetek szerelmes vkibe mert fiatal vagyok, de mondom ha nem érdekel és csak bele akarsz kötni a kérdésbe akkor ülj a wc-re és huggyozd magad pofán... :)
2013. okt. 4. 15:19
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Újabb lecke és példa a fiatalabb generációról... Romlik az emberiség minősége - méghozzá rohamosan.
2013. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jól van, édes :) nem azt mondom, hogy a korod miatt nem lehetsz szerelmes, én is voltam szerelmes, vagyok is, de az ilyeneknek többet nem magyarázok, mert súlyos rekeszizomgörccsel szállítanának kórházba. sok sikert a lányhoz! :)
2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kösz :DD Am meg fiatal generáció ide, oda, letojom^^ Leszóltak, nemhagyom magam :PP
2013. okt. 4. 15:22
 18/18 anonim ***** válasza:

azt magyarázták neked hogy ha nem beszélsz valakivel eleget(írtad hogy nehéz vele beszélni)akkor nem ismered,és itt nem az ilyen infoáradatról van szó hogy milyen színű ruhákat szeret hol lakik mivel jár suliba hanem hogy miben vagytok egy hullámhosszon miben tér el a világnézetetek milyen szokásai vannak különböző szitukban(na az ilyesmit sokan csak akkor tudják meg mikor már együtt laknak),szal ha nem ismered akkor nem is szeretheted mert lehet nem konkrétan őt szereted hanem valakit akit részben te teremtettél amikor a hiányzó dolgokat amiket nem tudtál róla te találtad ki természetesen optimistán jót feltételezve róla.


nekem 9.ben volt egy osztálytársam akivel talán soha nem beszéltem...sőt mikor otthagyta a sulit mert nem ment neki hát fel se tünt hogy nincs ott az évnyitón...ennyit számít az osztálytársdolog.


ami még foglalkoztat hogy mennyire lehet izmos valaki aki alig idősebb mint te vagy veled egykorú

2013. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!