Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet? Hogy gondolhat rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Hogy gondolhat rám?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdést írtam már ezzel kapcsolatban, de tudnom kell, mit gondoltok. Tehát, van egy fiú, (XY-nal fogom jelölni) ezúttal nagyon tetszik, és osztálytárs. Kicsit egoista és néha bunkó, de aranyos tud lenni. Múltkor a barátnőm odaszólt, hozzám, hogy XY néz engem, és tényleg. Gyakran az ölembe ül, és belém kapaszkodik, vagy puszit követel a hasára vagy az arcára. Múltkor azt mondta szép vagyok, és az egyik szintén fiú osztálytársam mondta, hogy jó csajnak tart. Mindig félreérthető dolgokat mondd. Mindig simogatja az arcom, vagy a hajam. Nagyon bizalmas és furcsa a kapcsolatunk, már 6-an hitték, hogy együtt vagyunk.

Mit kéne tennem? Szerintetek? :)


2013. okt. 4. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
értitek, fiú, és XY-nal jelöli!! értitek..!
2013. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez most micsoda? -.- Örülök, hogy ez az első komment, most ezen mi vicces? Csak jelölöm két betűvel, mert a nevét már nem írom le.
2013. okt. 4. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm gondolom elég fiatal vagy még 12 vagy 15 között? nemde? hát ilyenkor a fiúk még különösen udvarolnak :D de szerintem tetszel neki és figyel rád. Biztosan bejössz neki.
2013. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2

Férfi XY kromoszómával rendelkezik, nő XX-el.

2013. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, azért vicces lenne, ha srác létére XX-el jelölném. xD

Köszönöm az egy értelmes a kérdésre válaszoló személynek! :))

2013. okt. 4. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat adsz a környezeted és mások (a mi) véleményére, majd kinövöd , hidd el!
2013. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából én csak kíváncsi vagyok, de a negatív nem érdekel, ha JOGOS, akkor próbálok javítani rajta, és én tisztában is vagyok a negatív tulajdonságaimmal. Ugye "rocker" létemre, sokszor emósoznak le, szóval már lekakikálom (hogy ne mondjak trágár szót) ^^

Csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek hogy áll hozzám.

2013. okt. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!