Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzed pár óra múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed pár óra múlva is, hogy szerelem első látásra történt veled, de nem tudod teljesen felidézni az arcát, akkor lehetséges, hogy nem csak a külseje, hanem tényleg az egész összkép (kisugárzással együtt) hatott rád?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy fiúval, pár percet beszélgettünk. A körülmény az most lényegtelen és hogy miért csak pár percet, inkább az a lényeges, hogy ez kb. 8 órával ezelőtt történhetett és még most is pillangók repkednek a gyomromban. És csak rá tudok gondolni. Az az érdekes, hogy amikor ilyen volt velem eddig, akkor mindig pontosan feltudtam idézni az illető arcát és mindig rá is jöttem, hogy csak fellángolás volt. De most csak úgy nagyjából van itt a szemem előtt az arca, hogy kb. milyen is, főként az érzés maradt meg bennem, amit kiváltott belőlem.


Ez miféle érzés? Nagyon oda vagyok. :( :$



2013. okt. 4. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
tinik...
2013. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24 éves elmúltam, nem hinném, hogy tini vagyok. :D
2013. okt. 4. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem első látásra, csak kell egy pasi, bármi áron, igy belelovalod ebbe a szövegbe magad.Felesleges.
2013. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor belenéztél a szemébe mit éreztél?
2013. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4#

Ezt szavakkal nem igazán tudom leírni. Azt tudom, hogy nem azt éreztem, mint eddig bármikor. Így visszaemlékezve... lehet hülyén hangzik, de mintha nem is gondoltam volna semmire... Mintha megállt volna körülöttem az idő. Tudom, furán hangzik, de olyan érzésem volt/van, mintha ő lenne az!

2013. okt. 4. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Azonnal cselekedned kell!
2013. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?

Egyébként én vagyok a lány. És az a legnagyobb problémám, hogy valószínűleg nem fogunk mégegyszer találkozni. :(

2013. okt. 4. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Na ne, hogy lehetsz ilyen amatőr?

Se név ,se telefonszám, se ismerősei, se cím, kb. hol lakik, azt csak tudod ,hogy hol találkoztatok és mikor?

Valamit csak mondott magáról.

Meg kell keresned, ha nem hallgathatod életed végéig Phil Collins In the air tonight című számát,az már maga vég!

2013. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A tesóm ismerőse és eljött hozzánk, hogy átadjak neki valamit. Így megkérdeztem a nevét, mert eddig nem ismertem. De ide hozzánk nem lesz más alkalom, ami miatt jönne. Annyit tudok tenni, hogy a tesómtól max. elkérem a telefonszámát, de én meg régimódi vagyok ilyen téren és szerintem egy fiúnak kell felkeresnie a lányt.

Plusz tesóm ki is röhögne a fenébe, ha én elkérném a számát, lehet meg sem adná. Meg mit tennék vele?

Meg vagyok lőve. :(

2013. okt. 4. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Összeházasodtatok már azóta??
2023. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!