Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki hasonlóan látja még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki hasonlóan látja még rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkoztam azon, hogy egyes fiuk mennyire képesek megjátszani magukat lányok előtt. Hogy ők milyen kedvesek stb.

Na ezzel nem is lenne baj. Csakhogy velem már történt olyan, hogy egy lány azt hitte hogy csak a szexre megyek, amiért kedves voltam. Pedig ez nem így volt.

Ti hogy látjátok ezt? Volt már esetleg hasonló veled? Nem szemétség az hogy a sok szexéhes kanos pöts miatt a "normális" fiuknak nincs esélyük?


2013. okt. 5. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdező, te szűz vagy még...és ha igen, akkor hány éves vagy?
2013. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szexre mentél, csak pont hogy most szeretnéd megmásítani a látszatot. Azért egy nő azt megérzi, hogy a pasi mije után megy:D
2013. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2-es: Utálom az ilyen ok nélküli kijelentéseket.

(Ha ismernél, tudnád hogy NEM ARRA MEGYEK)

2013. okt. 5. 12:42
 4/6 piriiiiii ***** válasza:
Túl sokat gondolkozol. Hülyeségen.
2013. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abból vontad le azt a következtetést, hogy volt 1(!!!!) darab olyan nővel ilyen tapasztalatod, aki azt hitte ,hogy csak azért voltál kedves ,mert le akartad fektetni.

Aztán ebből a téves következtetésből levontál egy még tévesebbet, hogy a normális fiúknak nincs esélye a lányoknál.


A következtetésed induktív, de teljesen téves.


Mégis mire mentél ezzel?

2013. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5-ös: Nem, nem ebből az 1 (!!!!) alkalomból vonta mle a következtetéseket.

sok hasonlót olvastam már itt, illetve olyanokat lányoktól, hogy: "Honnan tudom, hogy nem csak szexre kellek neki?"

(Tehát már a lányok se mtudják sokszor eldönteni, hogy a fiuk szexre mennek-e vagy csak kedvesek, udvariasak, stb...)

2013. okt. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!