Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka rajtam...

Van itt olyan anyuka rajtam kívül, akinek egyáltalán nincsenek hasonlóan kisgyereket nevelő ismerősei, rokonai, egyéb ismeretsége?

Figyelt kérdés
Nem rossz, hogy nem tudtok megbeszélni dolgokat másokkal, esetlegesen együtt játszatni a gyerekeket, eljárni ide-oda együtt stb?
2012. jún. 16. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha van a környéken játszótér, látogasd meg! Ott lehet ismerkedni.
2012. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de nem ötleteket várok - azokat tudok magam is - hanem anyuka-társak válaszát.:)
2012. jún. 16. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! én is így vagyok! szüleimtől, barátaimtól 100 km választ el mert munka miatt elköltöztünk! rettenetesen rossz! szóval nem csak olyan barátok nincsenek itt akiknek kisgyerekei vannak, hanem semmilyen! :(
2012. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom.bár nekem a család barátok kb 25 km-re laknak de kb 2 hetente jutunk csak el oda,itt senki nincs,se nekem se a lányomnak.még a játszótéren se lehet ismerkedni mert mindig üres,bár amilyen játszótér nem is csodálom.

úgyhogy magunk vagyunk mi,én már kissé befordulva,ez megy 3 éve.most megint terhes vagyok és a lányom februárba megy oviba,talán már egy kicsit jobb lesz.

2012. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. És falun lakunk, itt az emberek nem járnak játszira:(
2012. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát állando barát sajna nekünk sincs,csak ilyen összefutunk néha,csak ilyenek,hát ezekkel nem sokra megyünk sajna.majd talán oviba lesznek barátai.sajnos miota gyerekem lett a régi barátok meg lekoptak,szépen lassan.
2012. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna nekünk sincs senki :( szüleimtől és a testvéreimtől,meg akit ismertem 260 km-választ el.Mi sem járunk sehová,itthon játszunk és töltjük a napjainkat.Iszonyatos rossz érzés,és tényleg ha tanács kell vagy csak megbeszélni valamit,nincs más mint a gép,ahol rákeresek dolgokra. :(
2012. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos nekem sincsen. van egy barátnőm, vele sokat beszélek telefonon, de évente ha 2-3 alkalommal találkozunk. próbáltam az itteni játszótéren barátkozni, de mivel én nem vagyok "rongyrázós", nem telik játszóházra hogy a többi anyukával tartsak, a gyermekem kisebb is a többitől, így hamar ki lettem közösítve.fáj néha, főleg hogy igazából az okot sem tudom miért köszönnek már foghegyről. és sajnálom a babámat hogy hiába megy oda a többiekhez, azok annyira összeszoktak hogy már rá sem hederítenek. ez van, hamarosan megy bölcsibe, s akkor majd lesz neki is játszótársa, nekem meg hátha lesz normális anyuka barátnőm, ismerősöm.
2012. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs senki. Kisváros,de játszótér sincs.
2012. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több ezer kilométerre élek a családomtól:(...tudom mit érzel...
2012. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!