Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért csak azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galeve kérdése:

A férfiak miért csak azokat a nagyon sovány, hosszú hajú,178 cm kis combú, nagyon nagy mellű lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
Én pl:kicsit teltebb lány vagyok mondjuk elég nagy csontjaim vannak de annyira kövér azért nem vok és viszonylag elég magas a koromhoz képest nincs nagyon hosszú hajam legalább is a seggemig nem ér le és nem is óriási a mellem akit most szeretek ő nem is toom milyen lányokat szeret sztma nagyon vékonyakat nem nagyon de facebook-on is nagyon sok idézet van arról h a"férfiak a telt nőket szeretik csak a kutyák játszanak a csontokkal" és sztm ez elég igaz is (köszönöm előre is a válaszotokat)
2013. okt. 5. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok,62 kg böszme széles vállakkal/háttal,izmos combokkal,vastag derékkal (fiús,sportos alkatú vagyok). A hajam a vállamig is alig ér,mellem szinte nincs is.


És tudod mi a vicc? Hogy 4 éve sosincs olyan időszakom hogy ne lenne barátom és ne kellene mindig 2-3 fiút elzavarnom hogy ne udvaroljon :D Meg is kérdeztem tőlük hogy mi a francot esznek rajtam,valami személyiség dologgal jöttek ;D

19/L

2013. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább vidd ki a szemetet...
2013. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, képes vagyok ennyit három perc alatt, helyesen leírni és megfogalmazni. Ha pedig tényleg 12 éves vagy, akkor légyszíves inkább menj játszani. Túl korai még neked a párkapcsolat és az is, hogy ilyen messzemenő következtetéseket vonj le a férfiak terén. Férfiak... inkább kisfiúk.
2013. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 csabesz007 válasza:

12évesen ne ilyenen kattogj :)

egyébként fölösleges általánosítani, kinek mi jönn be ízlés kérdése.

Egyébként meg a tv meg a sok hülye műsor és az újság tehet rólla mindenütt az ilyen nőket nyomatják, és ezért jön be jobban pár embernek. Nekem személy szerint nem :)

Szóval akinek az ilyen jön be az valószínűleg nem is ismeri mi az hogy tv nélkül élni és személyes kontaktust tartani :D ha persze ismeri mert van kivétel hogy tudd különbséget tenni hülyeség és jó között, de a legtöbben már manipulálva vannak. Szóval erről ennyit.

Most én meg kérdezzem azt hogy a lányoknak miért a kigyúrt állatok jönnek be? Ízlés dolga

2013. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jaa hogy 12 vagy? akkor ne csodálkozz, hogy nincsenek még oda érted a fiúk..nem vagy még abban a korban:)
2013. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
kedves 15-ös ebben azért annyira ne legyél biztos a mai 12 évesek van hogy már 16-nak néznek ki és kúrják is őket látástól vakulásig mert itt tart a mai világ
2013. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a mai fiatalokat, hogy 12 évesen már ilyen gondjaik vannak.


Figyelj Kicsilány, 2 dologról kattanj le de nagyon gyorsan: a TV-ről és a Facebookról, mert a média egy baromira torz képed ad a valóságról. Pl. azt, hogy egészen pontosan 178cm magas, kis combú, D kosoras, csajnak kell lenned, ahhoz, hogy pasit fogj magadnak (ez kb. olyan baromság, mint ha Axe-ot használsz, feszítővassal kell levakarni rólad a jobbnál jobb nőket). Néhány éve meg az anorexiás, vaságyastól 30 kilós modellek folytak a csapból is. Az általad említett facebookon keringő idézettel is hasonló a helyzet: 1.) barom nagy általánosítás 2.) a helyes szó a formás 3.) tuti, hogy vannak olyanok, akik ez alapján nyugodt szívvel bevágnak este 10kor 2 zacskó chipset :P


Másrészt: alap biológia. Lehet, hogy néhány 12 éves úgy néz ki, mint ahogy #16 leírja, de alap esetben a tested még sokat fog változni. Szóval nem csodálom, hogy 12 évesen még nincs nagy melled. (Ha meg akarod tippelni, hogy fogsz kinézni nagyobb korodban, keress anyukádról régebbi képeket.)


Ráadásul, a kinézet messze nem minden. Azzal max. annyit érsz el, hogy egy pasas észrevesz. Viszont valamivel meg is kellene fognod a fickót, amit a belső tulajdonságaiddal tudsz elérni (pl. egészséges önértékelés, nem vagy lábtörlő, jó a helyesírásod, figyelmes vagy, céltudatos vagy stb, stb.).


Ezt a cikket ajánlom figyelmedbe: [link]

2013. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!