Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg szeretik a hosszú lábú lányokat vagy ez csak egy szöveg? Ha igen, mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen... Szexi, és kész...:)
2012. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:
100%
azért a felső test sem mindegy h milyen...az egész összhatás a lényeg. (mármint nekem tuti)
2012. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretjük, de ki tudja miért, a rövid lábúakat is...
2012. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

összhatás.

ha láb hosszú, legyen a törzse is szép hosszúkás

2012. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Ma reggel ment át egy magas, hosszú lábú nő a Móricz Zsigmond körtéren. A combja felső vége kb. odáig ért, mint a mellette elmenő két másik nő melle. Tért ölelő, hosszú, kecses léptekkel ment ez a szőke jelenség, kitűnt az átlagemberek erdejéből. Magával vitt egy álmot is.
2012. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha rövid a lábad, egy magassarkú cipő,és már hosszú lábú is vagy.Ugyanúgy megnézik,főleg miniben. Az a lényeg formás legyen-tehát edzés,diéta.
2012. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hosszú láb = hosszabb pi*a ... ennyi...
2012. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindegy, én már azt is szeretem, ha van neki lába.
2012. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5-s olyan szépen leírtad hogy magam sem fejezhettem volna ki szebben magam!


Szerintem ha egy nőnek hosszú lábai vannak az tud szexi is lenni, és nagyon taszító is! Nekem a hosszú lábakhoz megfelelő arcvonások kellenek, hogy vonzóvá váljon! De mivel jómagam nem vagyok egy magas srác (176cm) így nem is nagyon tudok "szóba jönni" ilyen nőknél :) legalábbis nem volt rá precedens :)


23/F

2012. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hosszúlábú nő azért izgató, mert mutatja, hogy már érett- szóval ez a vonzalom öröklött.


A gyerekeknek rövid a lábuk a testükhöz képest, a serdüléssel hosszabbodik meg a láb (meg kezd szélesedni a csípő, nőni a mell, stb.).

2012. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!