Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta azt rám egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt rám egy 18 éves, srác, hogy cuki vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

16 éves vagyok... (Lány) Az a srác aki tetszik 18 éves.. Még nem járunk de ma mentem a metróhoz és ott állt és odajött hozzám elkezdtünk beszélgetni tök átlagos dolgokról, és azt mondta hogy cuki vagyok!:) De utána nem is mondott semmit mert ment a metrója... és most nem tudom, hogy hogy értette...

Mit takar a "cuki" szó???:)

16/L


2013. okt. 5. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtattál az első mondatoddal, hogy lány vagy! Huh!

Vadidegenként ment oda vagy már ismerős volt?

Amúgy azt jelenti: szimpatikus vagy nekem!

2013. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetsző neki
2013. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aranyosnak tart. Japánul kawaii. Olyan moe vagy!!!
2013. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)) Ja és nem ismerjük egymást annyira.. még élőben nem beszéltünk, de skypén már igen, és látásból ismerem, mindennap látom, tudja hogy ki vagyok:)
2013. okt. 5. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű h ismerkedni szeretne!
2013. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!