Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem viszonylag kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem viszonylag kevés a spermám, ez normális?

Figyelt kérdés

Egy napos megtartóztatás után kb csak 4-et lő,de ha nincs elég sokáig ingerelve azt is elég gyengén.Pár éve 6-7 eket is tudott.

Úgy érzem túl lassan és túl kevés termelődik.Lehet,hogy hormonzavarom van? Közben a hangom elég mély,férfias szőr is nő rajtam,izomzatom is átlagos.


2013. okt. 5. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez? .357-es forgótáras Magnum revolver, hogy 6-ot is lő?

Egyáltalán nem kevés ez a 4 lövés, bár mennyiségre még így sem tudhatjuk ezt pontosan....

2013. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz ? úgy folyjon mint a csapból?
2013. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális tata. Öreg korukra az emberek kevesebb és kevesebb teljesítményre képesek.

...

2013. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AeonFLUX ***** válasza:
100%
xDDD feldobtad az estém ezzel a kérdéssel.
2013. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: még nincs is este! :$
2013. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen lövések, Lemaradtam valamiről?
2013. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az első lépés a guminő felé :D Vagy már a sokadik.
2013. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy nap az nem nagy megtartóztatás... én ha nem vagyok kanos időszakban simán kibírok 2-3 napot is agybaj nélkül.

Szóval nem kevés az. És attól is függ meddig húzod el a dolgot.

Próbáld meg egy hétig nem csinálni. Nekem olyankor lő vagy 10-et...:'D Meg olyan erővel, hogy csak lesek..

2013. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még tata,csak 31 vagyok.

A guminőnek mi köze lenne ehez?

2013. okt. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!