Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek vannak még olyan lányok akik viszonylag jól néznek ki de közben nem szálltak el maguktól és egy normális pasival megismerkednének?

Figyelt kérdés
Igaz, lehet, hogy van ilyen, de nekik van pasijuk.
2013. máj. 4. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van.
2013. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*igen.. van még ilyen lány.
2013. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mások szerint jól nézek ki , normális is vagyok és pont ezért nem ismerkednék soha ilyen oldalon.
2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Úgy érted, hogy megismerkednének-e egy olyan pasival, aki viszont el van szállva magától? Mármint, ha magadra értetted. Mert eléggé beképzeltek tűnik ez a kérdés. Aki nincs elszállva magától, az a maga dolgával foglalkozik, és nem azzal, hogy másokat hogyan és milyen szempontból lehetne még lenézni. Meg egyébként, aki nincs elszállva magától, és barátnőt akar, az szerez magának. Csak a beképzelt önző tahók nyavalyognak itt, hogy miért nem nyalja ki a feneküket egy topmodell.
2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

van, mondjuk én, csak nekem hiába ok a külsőm, gázos vagyok.

senki nem nevet a béna vicceimen, meg h.lyén röhögök, meg dadogok, ja és ha új társaságba visz a pasi akkor vagy az van hogy zavaromban egy mukkot nem szólok, vagy próbálok haverkodni és mondok valamit amitől mindenki elkönyveli hogy k.rva nyominger vagyok

mindkét esetben lebeszélik rólam a pasit, néha meg kiderül, hogy azért akar velem járni a srác mert van egy szuperjócsaj plátói szerelme akit nem kaphat meg és nekem legalább a külsőm jó

ilyenkor próbál nem beszélgetni velem hanem csak fogdos meg örökké smárolna hogy ne legyen duma meg olyan programokat csinál ahol mutogat, de komunikálni ne lehessen (pl. mozi)

szóval a nem elszállt, szingli, viszonylag jól kinéző lányoknál erre mindig gondolni kell, hogy talán van valami defektjük és azért..

2013. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért beképzeltség ha normálisnak tartom magam? Nem vagyok se szerény, megszólalni nem merő, se nagyképű bunkó állat. Nem hiszem, hogy beképzelt lennék.
2013. máj. 4. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:

megválaszoltad a kérdést a magyarázatoddal xdd :D

egyébként vannak én nem tartom magam csúnyának és a visszajelzések sem ezt mutatják viszont lehet magadnak normális vagy de nem biztos, hogy másnak attól még az lennél

2013. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah ez valóban így van.
2013. máj. 4. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy viszonylag jól nézek-e ki, de igazából nem is érdekel. Ezt leszámítva ilyen vagyok.
2013. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, miért ne lenne??
2013. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!