Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt "normális" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt "normális" és viszonylag szép lányok? Csak mert az ilyen nagyon ritka.

Figyelt kérdés
A normálist úgy értem hogy nem buta, nem ribancos kinézetű, nem feltűnősködő, és mindenről van véleménye, nem cigizik azért mert menő, nem akarja divatból elveszteni, stb. Amúgy 16 vagyok.
2009. aug. 27. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.Sokak szerint szép vagyok.Bár én ezt máshogy látom.De ha hallgatok a többiekre akkor énis ilyen lennék. De nagyképű vagyok. 16L
2009. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lennék. Okos vagyok, 8.ban a generáció legjobbja voltam, de mégis járok bulizni, barátokkal vagyok, nem ülök itthon... Elvileg szép is vagyok, 16 éves és lány. És nagyon nagyon szerelmes, először... :P
2009. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ismerőseim szerint szép, jó testalkatú, okos (eredményeimen látszik), sportolni szerető és jó humorú lány vagyok :) Megvagyok elégedve magammal, és ez látszik is. Visszajelzések is igazolják.

Ja, és szűz vagyok, nincs barátom, úgyhogy még jó darabig az is leszek :) A divat annyiban érdekel, hogy tudjam, milyenek lesznek a jó csizmák télen :))) Mert adok a külsőmre (nem vagyok cicababa, csak jól válogatom össze az ízléses, nem-cici-has-popsi-villantó ruháimat). Én mással is fel tudom magamra hívni a figyelmet, nem csak azzal, hogy kilógatom a tangámat a nagy világba.


Szóval, igen, vannak itt :))

17/L

2009. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki úgy gondolja írhat :)
2009. aug. 27. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:

sok ilyen lány van de a fiuk elöbb megnéznek egy miniszoknyás vasalthajú csajt mint egy szolidabban öltözködö szép lányt.A szolid alatt nem azt értem hogy nagyi kötött pulcsija x) hanem azért ad magára.Sokan mondták már hogy szép vagyok, én nem mondom hogy szép vagyok de nem vagyok csúnya se olyan átlagosnak mondható.Tudom mindenki azt szeretné hogy legyen a lányban valami különleges hát nem tudom...:)sosem törekedtem arra hogy ribancosan nézzek ki mert az olyan üres számomra és amugy sem, soha x) csak hogy teljes legyen a kép lehet hogy meglepő lesz de még sosem cigiztem.:/ de nem is tervezem elég cicigfüstöt szivtam ahoz hogy egy életre elmenjen a kedvem töle.A sexről még annyit hogy én amelett vagyok hogy avval szeretném akit igazán szeretek és sosem tenném divatból egyrészt szánalmas szerintem másrészt meg akkor megint elérkeztünk a ribanc részhez.Na jó nem jártatom a számat tovább nekem ez volt a véleményem a dologról és azt hiszem ennyi lenne :) ha érdekelne még valami akkor írhatsz :)

sziaa

2009. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
írtam :)
2009. aug. 27. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! :)

16 vagyok,van barátom,ismerőseim szerint szép,de szerintem nem vagyok az.:/

lehet h önbizalomhiányom lenne?!valószínű :D

állítólag egy hibám van hogy emo vagyok..:/

hát én nemtom már hogy ez jó avagy sem...:D

ezt döntse el mindenki :D

ha szeretnél,írhatsz nyugodtan :)

2009. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
láttam visszairtam rem. megkaptad :)
2009. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21:58-as vagyok

inkább hagyjuk...remélem nem gond ! előttem is írtak már szimpatikusak :)

bocsi tényleg,ne haragudj !

2009. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok. Állítólag szép, bár mindenki ezt írja, néha (nagyon-nagyon extrém esetben) nekem is sikerül szépnek látnom magam. Nem vagyok az a jó pofizós, "jajjj mindenkivel milyen jól kijövök és jól elvagyok, az se számít, hogy egy nagy tahó" típus. A barátaimmal szokatam szórakozni járni, ez általában nem a féktelen partizást, azaz az iszunk, hányunk, belefekszünket jelenti. Ja, és még szűz vagyok.
2009. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!