Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezzek felé avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek felé avagy sem? (KÉP)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon tündéri lány, akit ismerek, és tudom mástól, hogy rajong értem. de én nem merek felé lépni mert attól félek, ha összejövünk, megbántanám akaratlanul is kifinomult lelkivilágát a kapcsolatban.


Ja bocs, még sincs kép...


2013. okt. 5. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
anyád
2013. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdeményezd a korai lefekvést inkább -.-"
2013. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 godside ***** válasza:
adjal neki...
2013. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha szereted kezdeményezni fogsz.. ha nem ... akkor nem , ez csak kifogás .
2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyere össze vele, jobb neki nélküled.
2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2: veled? :O
2013. okt. 5. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval inkább visszautasítod, és így bántod meg a "kifinomult lelkivilágát"?
2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ajj de humorbugyor ma valaki. remélem elkergeted magad mellől a csajt
2013. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez most eszembe juttatja az egyik ismerősömet.

13 éves, és tetszik neki egy srác. A srácnak is tetszik, mindketten tudják is ezt egymásról. A srác megkérdezte a csajt, hogy járna-e vele, de nemet mondott. Na mért? azért, mert fél hogy majd szakítanak

Édes kis szívem, nem tart minden kapcsolat örökké. Ha nem próbálod meg, úgy se tudod mi lesz. Próba szerencse. Ennyit tudok ajánlani, mert ha nem teszel semmit, magadat fogod okolni, hogy miért hagytad ki a lehetőséget.

Ez a "kép" dolog tökre tetszik :D Grat!

2013. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5: megindokolnád, hogy milyen alapon írsz te ilyen sértő kommentet? Ha gondod van, ne rajtam vezesd le.

9-es: köszönöm :)

2013. okt. 5. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!