Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nekem bejön.Ő ezt nem tudja. Azt vettem rajta észre, hogy valami baja van velem, mert nem köszön, ingerült a közelemben, a viselkedése is megváltozott velem szemben. A szüleivel nem vagyunk egy hullámhosszon. Én arra gondoltam, hogy lehet a szülei telebeszélték a fejét, vagy esetleg valami miatt csalódott bennem. Viszont nem kérdezhetek rá, mert nem vagyok olyan helyzetben. Hogy deríthetném ki, hogy mi a baja velem? Mitől változna meg a srác viselkedése velem szemben?
2013. okt. 5. 19:35
 1/1 godside ***** válasza:
a szuleit szard le nem veluk akarsz kapcsolatot es igen olyan helyzetbe kell lenned hogy beszeld meg vele vele mit erzel gondolsz nem veszithetsz semmit legfeljebb egyoldalu a dolog de nem kell tovabb hitegesd magadat es jobb ha most esel pofara mint majd kesobb amikor hamis illuziokba szeretned majd kergetni magadat...
2013. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!