Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Még nyáron megismerkedtem egy sráccal élőben, bnőimmel voltunk fenn, és ugyanazt a vonatot kerestük, és mégegyszer összefutottunk vele.. kedves volt meg aranyos csak én sokkal magasabb vagyok nála, ráadásul úgy néz ki azt hittem hogy egy 13 éves és nem bántásból. De viszont ahogy látom nagy a szíve, csak mondta hogy kevés a barátja, és neten sokat dumáltunk, szinte 2 naponta rám ír, hogy mi van velem. (Nekem most tetszik vki).


Láttam hogy van ask fmje, és ott kérdezgették hogy ki tetszik neki, hogy találkozott vele, és hogy elvileg szerelmes abba a lányba, és mivel nekem mondta h most nincs senki, meg nem említette pedig jóban vagyunk. Szerintem rám gondol, bár nem akarok egoista lenni, h tuti belém szerelmes. Nagyon bírom de messze lakik és nem hiszem hogy több lehetne, sajnálatból nem szeretnék, de viszont mint barátot nem szeretném elveszíteni, és szerintetek kérdezzek rá hogy ki az a lány? Mert olyanokat írt hogy minden percében azzal a lánnyal lenne stb...

Nem tudom hogy hogy oldhatnám meg, kérdezzek rá? Mert ha most megmondom, jobb ha nem hagyom kétségek között, igaz?


Persze lehet hogy nem rólam volt szó, de nagyon gyanús..

mit írjak ha bevallja?


Köszi!

17l (ő is 17 )


2013. aug. 8. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt írd:


Szia!Neharagudj de lenne egy nagyon fontos kérdésem!

Nem tudom miért, de úgy érzem mélyebb érzéseid vannak felém.

Szeretném ha tudnád ez jó érzés, de jelenleg nem tudok mit tenni.

Nem szeretnélek elveszíteni mit barátot!


Valami ilyesmit írj.;)

2013. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!