Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás állandóan rá gondolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás állandóan rá gondolni?

Figyelt kérdés

Különös lesz a kérdés.Az egyik tanáromról szeretnék kérdezni.

16 éves vagyok,és tavaly is már tetszett az egyik tanárom,aztán nyárra elmúlt.Most meg suli van,megint látom,és volt hogy közel jött hozzám,átkarolt,meg a múltkor kacsintott rám.

És,pár napja mindig ő jár a fejemben.Ez normális,hogy ezek után rá gondolok?


Tavaly is volt hogy megsimogatta a karomat,a hátamat,meg átkarolt.


2013. okt. 5. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Apakomplexus
2013. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nagyon kokettálj vele, mert az állásával játszik.
2013. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem igaz! Ezt ne mondjátok.


Egyébként, nem hiányzik hogy ilyen gyakran eszembe jusson.Ma leültem tanulni,de tanulás közben is egyszer-kétszer eszembe jutott.Mikor befejeztem egy-egy dolog megtanulását.

Ezért is szeretném részben ha kimenne a fejemből.Mert nem akarok rosszul tanulni.


Amúgy,szerintem ha nem csinálta volna ezeket,akkor most nem jutott volna eszembe ilyen gyakran.

2013. okt. 5. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Az hogy: ezt ne mondjátok

Ez az első válaszolónak ment

2013. okt. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!