Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő miért beszél róluk állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért beszél róluk állandóan?

Figyelt kérdés
Már elég régóta együtt vagyunk, de még mindig felhozza az exeit, valamilyen témaként, vagy poénos történet elmesélése végett. Még az elején, ismerkedéskor mondta, hogy én ne hozzam fel az exeimet (soha nem is beszéltem róluk,csak mikor kérdezett, de akkor se szívesen) mert hogy az neki rosszul esne. De nekem el kell tűrnőm? És miért mesél mindig olyan helyzetekről, melyekben az exei is benne voltak?
2013. szept. 16. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te is hivd fel a figyelmét ugyanugy ahogy ő is megtette... szerintem érthető hogy neked sem esik jól és nem akarsz ezekről beszélni és nem vagy kiváncsi az exeire..
2013. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut, hogy ezt a kérdést neki tedd fel, ne itt nekünk?
2013. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor mondtam neki, hogy ő se, de rá pár percre ugyanúgy beszélt róluk.
2013. szept. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!