Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes, kedves, kommunikatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, kedves, kommunikatív srácok vannak ezen az oldalon ilyenkor 11 óra felé?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 22:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
ha pesti vagy nem akarsz inkább találkozni? vagy ki merre megy ma?
2013. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mert erre az oldalra, ha jobban belegondolsz, alapvetően a magány és az unalom elleni hatásos, gyógyszernek nem minősülő, vény nélkül kapható készítményként tekinthetünk.


Frappánsabban megfogalmazva, azok vannak itt, akik valamiért nincsenek más közösségben a valós, vagy virtuális térben.


Ez lehet azért, mert az illető megkeseredett, valamiért visszahúzódó, vagy esetleg valóban ronda. De semmiképpen sem sikeres.


Én például viszonylag helyes vagyok, és jó lelkiállapotban leledzem :) Nálam ott a banánhéj, hogy éppen nagyon nem akaródzik újra ismerkedős oldalakon kínlódni - bár vágynék rá a szívem mélyén. De - én sem vagyok sikeres.

2013. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez még arra akart válasz lenni, hogy miért hisszük, itt mindenki ronda.
2013. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
engem elhagytak szal még mindig szomorkodom és igazából nem is mondta meg h mi a gondja... én párszor hívtam még de nem vette fel ill. az sms-re se válaszolt. Nem voltunk sokat együtt ezt aláírom friss volt de akkor is 1 sms azért a minimum szerintem.És még a fiúkra mondják h szemetek. Eszem megáll
2013. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

a külsős válaszra reagálva nem tudom.


Adj képet, és én is adok. Aztán kiderül a te és az én véleményem is. De úgyse fogsz mert félsz! :)


19/f

2013. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Plaga ***** válasza:
A beszélgetéshez korkülönbség is fontos? :D Akkor máskor oda se szólok az unokahúgomnak
2013. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
én :) 15/F írj nyugodtan ha akarsz ;)
2013. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Csak rusnya, gonosz, buta, orkok vannak.
2013. okt. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap elég sokan írtatok és mindenki levelére szerettem volna reagálni, de egy idő után mindig betelt az adott üzenetes oldal és új kezdődött, a gép viszont nem tudja, csak az első oldalon lévő üzeneteket megnyitni. Külső szemmel úgy tűnhet, nem igaz, amit mondok de tényleg így van! Ha valaki tegnap nem kapott választ, írjon!


Szép napot :)

2013. okt. 6. 16:06
 30/30 Plaga ***** válasza:
Nem akarsz inkább társkereső oldalt keresni? Az lényegében egyszerűbb, kép is van :)
2013. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!