Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen fáj. Ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen fáj. Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, de legjobb barátok vagyunk. És most én győzködöm az egyik legjobb barátnőm, hogy járjon vele, mert a fiú mindig nekem meséli, hogy mennyire tetszik neki, meg engem faggat minden szerelmi dolgával, de nekem szörnyen fáj.... :((
2013. okt. 5. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tanítják az idiótaságot az iskolában?
2013. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.Inkább örülj,hogy boldog.
2013. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Decukii :)
2013. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem kell bunkózni rögtön, csak elkeseredett lettem.

De ő sem boldog, ez az!!!!

Csak a lány nem akar barátot, és bele sem gondol, hogy valaha járhatna a sráccal.

2013. okt. 5. 17:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok nem bunkóságból írtam.

Ne legyél ennyire buta.Vagy mazochista vagy?

2013. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fontos a bizalom egy barátságban. Akár mi is történik, el kéne neki mondanod az igazat!

Vannak barátságok, ahol működik tovább a dolog, van ahol nem. Ez csak kettőtökön múlik.

Sok sikert hozzá! :)

2013. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Köszönöm szépen! :)

Hát szerintem nem működne, lehet, hogy jobb lenne, ha nem beszélnék vele egy ideig. :)

2013. okt. 5. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam elhitetni anno mindenkivel, hogy mennyire örülök annak, hogy a legjobb fiúbarátom becsajozott, meg hogy mennyire támogatom ebben, pedig odavoltam érte.

De az amit te csinálsz, még ezen is túlmutat, szerintem túlzásokba esel. Nehogy már te keríts barátnőt neki, ez hülyeség.

2013. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kerítek, ő próbálkozik, én csak kifaggattam a barátnőm, és felmértem a helyzetet, elég reménytelen, de nem akarom elrontani a fiúbarátom boldogságát. Aztán ha pofára esik, megint szedegetem a szíve icike-picike darabkáit, újra és újra...
2013. okt. 5. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te szerelmes vagy ebbe a srácba.

El kellene mondanod neki.

2013. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!