Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ilyenkor? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ilyenkor? Jól gondolom?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam egy srácba, de ő csak játszott velem. Én ezt nem vettem észre, utólag megtudtam. Mikor számon kértem rajta bunkózott. Már nem szeretem, de azért az amit iránt éreztem 2 hónapon át, abból még valamennyi bennem maradt. Fáj rágondolni erre az egészre. Amíg be nem tölti valaki a helyét addig ez nem fog múlni? Addig ezt fogom érezni? Első nagy szerelmem volt..2 hónapig elhitette velem hogy szeret... 16/L

2013. okt. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak azért fogsz összejönni valakivel hogy a "helyét betöltse" a kapcsolat már az elején halálra van ítélve.. Idő kell ahhoz hogy ez elmúljon és addig ne kezd másik kapcsolatba...Tudom velem is volt már ilyen..

17/F

2013. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a megoldás hogy mással töltsd be az űrt, főleg ilyen fiatalon, gyakrabban okoz újabb bonyodalmakat mintsem megoldást. Az első szerelmet követő időszak mintegy 90%-ban így néz ki, ezt érzed, ami itt nagyon fontos, az az önismeret, és hogy el tudd rendezni magadban a dolgokat, más perspektívákból, objektíven nézni a helyzetet (ez sokszor nehéz, de nincs mit tenni).
2013. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
íí szegény... hát nekem kb egy éve volt vmi hasonló és azóta nem volt senki, de kb egy hónap után már nem volt olyan nagyon rossz...persze még most is fáj ha rágondolok, de már nem jut olyan gyakran eszembe csak nagyon ritkán, ha vmi olyan történik, ami emlékeztet rá...hidd el, csak az elején ilyen rossz és amit mondanak, h az idő segít, az tényleg igaz!!
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy szoval se mondtam hogy ossze fogok jonni valakivel csak ezert. Csak kerdeztem hogy ez addig igy fog maradni vagy el fog e mulni az erzes.
2013. okt. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!