Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nőnek vannak elvárásai? Miért nem tartják tiszteletben sokan?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt látom ezen az oldalon is, hogy mindig a nőkön csattan minden. A nők így felszínesek, a nők úgy felszínesek, válogatnak, elvárásaik vannak...stb.

Attól, hogy némelyik srác úgy kétségbe van esve, hogy a kulcslyukba is bedugná, egy nőnek miért kellene összeállni az első szembejövővel?


Évekig voltam egyedül, és én is hallgattam, hogy adjak le az elvárásaimból, tanuljak meg kompromisszumot kötni. Rettentően unalmas volt.


Mindenkinek a maga dolga, hogy kivel szeretné összekötni az életét, nem?


No meg a másik nagy dolgot se hagyjuk ki: a szerelmet. Senki sem tudja irányítani, hogy kibe esik bele. :)


Nektek mi a véleményetek a témáról?



2013. okt. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező.. itt van pl helike,imigyerekanégeres,és a többi nyomorék is.. nah.. ők -.-
2013. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem az a baj,hogy vannak elvárásai hanem az hogy irreális és teljesíthetetlen elvárások vannak általában.Meg várják a herceget a fehér lovon,és addig ha valaki próbálkozna nála elküldik.Továbbá inkább megd*gatják magukat mindenféle alfahím hülyegyerekkel,aki jajj de helyes meg stb.,aztán sírnak hogy miért nem találnak normális srácot.Soroljam még?:)
2013. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megjött az első delikvens :)
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sorolhatod még a sarkított, általános dolgokat nyugodtan...


Én arra adok, amit saját magamon tapasztalok, valamint, amiket látok.

Az a nagy helyzet, hogy jópár fiút küldtem el, és egyiket sem bántam meg, főleg azokat nem, amelyikek megsértődtek és támadtak a kikosarazás miatt. Miért kellett volna összeállnom olyannal, aki nem fog meg úgy?


Az egyetemen pedig rengeteg lányt ismerek, és szép számmal vannak visszafogottan szép, szexis, okos csajok, és a legtöbbjük már évek óta kapcsolatban él, magyarul teljesítve lettek a "hatalmas" elvárásaik.


Idióta, telhetetlen nők pedig mindig is voltak, és lesznek is, mint ahogy hulladék férfiak is.

2013. okt. 6. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2:

Most velem is ez történt. Utóbb tudtam meg, hogy a lány, ha már egy picit is zavarja valami, tovább is áll, az első találkozás után.


Igazad van kérdező, hogy nem kell mindenkivel összeállni egyből, de azért vannak olyan lányok, akiknek irreálisak az elvárásaik. Főleg olyankor, amikor nem a velük azonos kategóriára ácsingóznak és ők maguk képtelenek a változásra, hogy sikereket érhessenek el.


Az pedig, hogy te jól érezted magad egyedül, dicséretes dolog, de én valahogy nem érzem így magam.

2013. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,képzeld én is egyetemre járok és igen nekem is van olyan haverom,akinek van barátnője.Ettől még én nem leszek semmivel sem előrébb,és igen picit tényleg sarkítottak a dolgok,hiszen én is azt írtam hogy általában ez a jellemző.Ez lett a világból sajnos,hogy oltári nagy szerencse kell ahhoz,hogy egy olyan hölgyet válasszon ki az az úriember,aki el is fogadja olyannak amilyen.(megjegyzem én még soha nem találkoztam 1 db értelmes vagy normális lánnyal sem,pedig én is mint említettem egyetemre járok.)Érdekes nem?:)
2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az ember társas lény, ezért kevesen vannak, akik ténylegesen jól érzik magukat egyedül. Viszont aki a saját elvárásaiból ad le csak azért, hogy ne legyen egyedül, az igaziból saját magát nem tiszteli, nemhogy a másikat.

Csak az képes egészséges kapcsolatra, aki egyedül is megállja a helyét (de emellett természetes, hogy vágyik szerelemre, társra), és tiszteli magát, mert ellentétes esetben könnyen alakulhat ki partnerfüggés által vezérelt, beteges kapcsolat.


Az meg egy körülhatárolhatatlan dolog, hogy ki milyen "kategória". Mindenkinek saját mércéje van efelől, éppen ezért én soha nem méricskéltem a fiúkat/férfiakat magamhoz. Az sem érdekel, hogy másik hogyan határozzák meg, hogy milyen "kategória" vagyok, és ehhez képest a barátom milyen.

Vannak fontosabb, magasabb szintű dolgok ennél.

2013. okt. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!