Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartanak még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak még mindig cukinak a férfiak?

Figyelt kérdés
Már 28 éves vagyok és a férfiak szerint olyan kis édes meg cuki vagyok és ez engem egy kicsit kezd már idegesíteni. Valóban aranyos csaj vagyok meg néha gyerekesen és viccesen viselkedem, de szeretnék már kiszabadulni ebből a skatulyából. És bebizonyítani, hogy több vagyok mint cuki. Pl: komoly dolgokról is el lehet velem beszélgetni és a gondolkodásom sem gyerekes. Teljesen megváltozni nem akarok, csak azt szeretném elérni, hogy a férfiak észrevegyék, hogy más tulajdonságom is van, ami miatt lehet még engem kedvelni és több vagyok egy aranyos csajnál. Szerintetek ezt hogy érhetném el, miben változzak, vagy hogyan hozzam a férfiak tudtára? Mit várnak egyáltalán a pasik?
2013. okt. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a "cuki" jelző nem feltétlenül degradáló, inkább örülj neki, hogy annak tartanak! Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek más jó tulajdonságaid, és nem veszik észre azt.
2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cukiság csak tőletek csajoktól negatív jelző, és azt se zárja ki, h tudsz komoly lenni.
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A ferfiak is affektalnak, gugyognek es felrebeszelnek, ha kedvesek akarnak lenni. A cuki jelzo is csak egy a listan, de feltetlenul pozitiv tartalmu. Sok lany veled ellentetben orulne, ha cukinak tartana a csavoja, pasija, krapekja.

De az is lehet, hogy ugy oltozkodsz mint ha vattacukor lennel, avagy nyaloka :)

2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bőven elég ha cuki vagy :))
2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj felnőttként.
2013. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!