Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki bejelentette a rendőrsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki bejelentette a rendőrségen, hogy a párom házában drog van, nem találtak semmit és ő is tagadja. Hinnétek neki? 17/L 24/F

Figyelt kérdés

A páromnál voltam, amikor halljuk, hogy vki csönget. A rendőrség volt házkutatási paranccsal, mert névtelen bejelentés érkezett, hogy kereskedik a droggal. Nem találtak semmit és a párom állítja, hogy ő még nem látott közelről drogot.

Hinnétek neki? Mert én akarok, de ott motoszkál a fejemben, hogy mi van ha tényleg igaz?


2010. ápr. 13. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

gratulálok neked te csaj.


egy20éveshülyegyerek.

2010. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
lehet hogy haverja szorakozott vele .. :S
2010. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ja-ja lehet, hogy valaki szórakozott vele, én hinnék neki, hisz nem találtak semmit
2010. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jól ismered a pasidat?Megbízol benne?Miért motoszkál ott a fejedben,hogy lehet,hogy mégis drog van nála?Én is tagadnám a barátnőm sőt a rendőrség elől is,hogy nincs drog.De bárhol lehet..lehet,hogy egyik haverjánál van.Vagy vhova elrejtette máshova,én nem tudhatom.Ha valamelyik barátomat meggyanúsítanák ezzel és kicsit idősebb lennék,akkor nyílván hinnék neki,de csak annak a barátomnak hinnék,akit 2-3 éve ismerek.
2010. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azok akik ilyesmivel foglalkoznak -idegesek es nem viselkednek valami termeszetesen. tehat felismerhetö hogy van valami a dologba.

ne fejj szerintem csak te ne ajj bele semmibe(mindenkepp legyel egy darabig ovatos)PL;ne vigyel el cuccot a keresere valakinek,nemeny az ö autojaval....stb.

-különben meg ha gyanus alak lenne a rendörsegnek akkor nem hagytak volna othol hanem elözetesbe tettek volna

-nefejj-

2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Van olyan akinek eszébe jutna ilyennel szórakozni?

Am nem tudom ebben a helyzetben mi számít furcsának. Ha az igen, hogy végig mondogatott, meg mindenbe belerúgott ami elé került, akkor furcsán viselkedett.

2010. ápr. 13. 21:36
 7/15 anonim válasza:
ha sokpénze van akkor nehigyé amugy aki árulja az biztos nyomja is
2010. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pénzt csak droggal lehet szerezni? Mert szerintem nem. A pénztárca nem befolyásolja ezt.
2010. ápr. 13. 22:04
 9/15 A kérdező kommentje:
És biztos vagyok benne, hogy nem nyomja.
2010. ápr. 13. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Ennyire nem bízol a párodban? Ezt neked kell érezned!
2010. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!