Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom hogy a nők inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a nők inkább az érzéketlen bunkókat választják azok helyett akik tudják őt szeretni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 09:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem értelmes, mégis mindig így járok..
2013. okt. 7. 09:26
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnos 80%-uk ilyen. Hogy miért, annak komplex biológiai-pszichológiai okai vannak, de sajnos könnyen igazolható tény, hogy előbb választanak egy olyat, aki naponta sírásra kényszeríti, megalázza, emberszámba se veszi (olykor-olykor még kis bántalmazás és megcsalás is belefér), mint aki tényleg a társa tudna lenni.

A határozottságot meg ne keverjük a taplósággal. Attól, mert valaki a tenyerén hordozza a nőt, valódi odaadó társként működik, még lehet határozott, szóval eme érvelés is megbukott.

De azért nem olyan vészes a helyzet, van 10-20%-nyi normális lány/nő. (Akiknek a kb. egyötöde nem is ronda, elhízott, igénytelen malacka.) Szóval hajrá fiúk!

2013. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Igaaz de az k**** isten hogy én nem fogom megvátni hogy találkozzak 1 ilyen lánnyal.. Akárhányszor próbálkoztam mindig "pofára estem".. Inkább maradok a földön...
2013. okt. 7. 09:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Korán van még a rinyáláshoz.
2013. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A másik meg: talán nem cicababákhoz kéne odamenni, és felszedni őket, hanem normális lányokhoz. 10-es válaszoló válaszát pedig osztom.
2013. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az értelmes lányok is már pediglen a bunkó pasikat választják. Értelmesek, csak naivak.
2013. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én barátom távolról sem érzéketlen, és nem is bunkó. Szeretjük egymást, és soha nem jöttem volna össze egy érzéketlen sz.arházi emberrel.

Akikről te beszélsz, azok igenis buta lányok, vagy pedig érzelmi sérültek. Keress egészséges lelkű nőt!

2013. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!