Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan pasi, akit egész életében folyamatosan elutasítanak a nők?

Figyelt kérdés
Az általam említett pasi most 35 éves, és mióta ismerősök vagyunk egy közösségi oldalon (kb. 10 éve), azóta folyamatosan "egyedülálló" a családi állapota. Sőt, a szavaiból ítélve azelőtt sem volt párkapcsolata. Nem furcsa ez egy kicsit? Mit szúrhat el ennyire ismerkedésnél? Miért nem kell senkinek? Vagy tudtok esetleg hasonló esetről?
2013. okt. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, az előbb írt ide egy olyan kérdést, hogy az anyukájával óhajt szexelni.
2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasonló esetről tudok!

Itt vagyok én... :(

Csak annyi hogy jóval fiatalabb vagyok....

2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik, és a magánügy sosem közügy. Egyszerűen nem tartozik másra az, hogy neki kivel, és mikor, és meddig volt kapcsolata.
2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NyolcOne9 ***** válasza:
Tedd fel magadban a kérdést: neked kellene ő? Ugye nem? Akkor látod másnak se valószínű.
2013. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló: mennyi idős vagy?
2013. okt. 7. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki születik sikeresnek a nőkhöz. Különbözőek vagyunk és erre nincs szabály. Honnan tudod, hogy pl nem kettő nemi szerve van-e, vagy három vagy még több. Vagy egyáltalán nincs. Vagy bármi. Jó ezek most extrém példák, de rengeteg oka lehet.
2013. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki születik sikeresnek a nőkhöz."


Senki nem születik annak. De valaki tesz érte, hogy az legyen.

2013. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, igazad van teljesen. Arra gondoltam, hogy ha valaki kifejezetten úgy születik, hogy nem lehet sikeres a nőknél. (nem azt mondom, hogy gyakori, de van ilyen). Akkor az pl járhat így szerintem. Megeshet. Vagy élete folyamán történik valami olyan, ami miatt már többé nem lesz az. Sok dolog lehet ilyen esemény. Fizikai vagy akár mentális sérülés pl. vagy együtt a kettő. De ne menjünk olyan nagyon messzire, ilyen pl. a megöregedés is.
2013. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Senki nem születik annak."

No, ezt nem írom alá. Én pl szemtelenül jóképű pasas voltam, ráadásul a fejformám is olyan, ami a nőknél beindítja a gondoskodási reflexeket. Ehhez társult még a sportos alkat. Szóval vannak, akik e téren sokkal kevesebb kihívással találják magukat szemben.

2013. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!