Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyi ideig tartott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi ideig tartott a szerelem? Vannak-e olyan személyek, aki folyamatosan szerelmesek egymásba? (Hosszú ideje, min.1 éve) Létezik örök szerelem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

örök nem.

nekem eddig max 2 évig volt sajnos :S

(szakítás után még fél évig szerettem).

a mostani az már 11 hónapos.

2010. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak, kb. 2 éve és biztosra mondhatom, hogy örökre szól. =)
2010. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van Örök, de nem 20 év alatt.
2010. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van egy haverom aki már lassan 3 éve 'szerelmes' amúgy csak a szexet szereti mert ha ritkán is taliznak mindig meg tudja húzzni.
2010. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
21:27 Ez nem szerelem. -_-
2010. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4 éve szeretek valakit. :)
2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám hogy nincsenek hullámvölgyek ilyen téren a kapcsolatunkban. Van hogy imádom, és fellángol az a szerelem újra és újra, viszont van olyan is hogy magányosnak érzem magam úgy is, hogy tudom ő van nekem! Én úgy érzem mindenkinek vannak jobb és rosszabb napjai, de amíg az a láng olykor visszatér, nagybaj nem lehet! :)
2010. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél éve vagyunk együtt. Majd szétszakad a mellkasom annyira odavagyok érte és úgy érzem, hogy ez fordítva is igaz. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában volt egy kisebb hullámvölgyünk amit a véletlenek hoztak össze. Szerencsére mi beszélgetni is szoktunk rendszeresen, őszintén és sokat. Jelenleg ( és szerintem örökre ) vele tervezem életem hátralevő éveit, nem tudnék mással létezni.
2010. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi 5 évig voltunk együtt, ennek 4 éve, és már 10 éve ismerem és vagyok szerelmes belé azóta is.
2010. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi 1éve vagyunk együtt,és még mindig szerelmes vagyok belé. de anyum nem egyszer mondta már,hogy nem szerelmes(csak úgy mikor beszélgettünk) de ettől függetlenül nagyon szereti aput
2010. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!