Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem tönkre teheti valaki életét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek valakit teljes szívből, de az illető nem így érez. Volt pár randink és minden rendben ment, ő mégis egyszer csak lelépett. Ennek már 10 hónapja. Ugyan úgy szeretem mint az első nap és iszonyatosan szenvedek. Elvesztettem az állásomat, mert nem tudtam jól teljesíteni és a barátaim is eltávolodtak tőlem, mert nem tudnak velem mit kezdeni. Azóta egy percig nem volt jó kedvem és éjjel-nappal csak rá gondolok. Nem tudok aludni és semmire se tudok koncentrálni. Azok a dolgok sem kötnek le, amiket korábban szerettem. Minden összeomlik körülöttem. Tényleg olyan erős fájdalom van bennem, ami elviselhetetlen. Élni sem akarok és nem amiatt a puszta tény miatt, hogy valószínű soha az életbe nem lesz köztünk semmi, hanem mert ezzel a fájdalommal én már nem bírok tovább élni. Semmi erőm, teljesen összetörtem és nem látok kiutat. Nem tudom hogy szerethetem ennyire mikor ő valószínű már rég elfelejtett.

Ha valaki átélt hasonlót lehet segítene, ha megosztaná velem. Köszönöm!

24/L



2013. okt. 7. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
ha pszihó és pata vagy, akkor igen :D
2013. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom ennek a zeneszámnak a végig hallgatását és értelmezését:

http://www.youtube.com/watch?v=QDpVA1O0JuY

2013. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tönkreteheti, de csak ha hagyod!


voltam ilyenben pár évig, munkában is hátráltatott komolyan. sokat segített egy lazább kapcsolat megtörni ezt az érzést. nálad szerintem pszichológus is fontos lenne.


33/F

2013. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt máár velem is hasonló helyzet.. :/ Ha 10 hónapja történt ez akkor te tényleg tudsz szeretni.. (én is valami ilyesmi vagyok..)

Ha gondolod írj privátot és beszélgethetünk :))

2013. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kellemes dolog de erőt vehetnél magadon. Csak akkor teheti tönkre az életed ha hagyod.
2013. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

NÉZD MEG EZT A VIDEÓT! Segítenie KELL!

2013. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az igazat megvallva teljesen 5-8 év alatt sem jött ez helyre. csak megy a munka és nem jár soha a fejemben.


33

2013. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt mondod, hogy gyakorlatilag ez a (talan mar depresszios allapotnak sem lenne tulzas nevezni) helyzet mar a mindennapi eletviteledet veszelyezteti, ezert vagy a kozvetlen kornyezeted segitsegevel es tamogatasaval, illetve a te sajat kemeny elhatarozasod alapjan kellene megprobalnod gyokeresen valtoztatni az eleteden (akar radikalis kornyezetvaltozassal, akar azzal, hogy a barataidra tamaszkodva megprobalsz kicsit a kikapcsolodasra fokuszalni, eljarni uj helyekre, ismerkedni uj emberekkel), vagy szakember segitseget kellene igenybe venned (pszichologus, pszichiater), ha egyedul kevesnek erzed magad a problema megoldasahoz.
2013. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad. Ez csak lovestory.
2013. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress mást, én is lány vagyok és hihetetlenül sokszor kellett csalódnom a férfiakban, 2 évig voltam szerelmes mire lépni mertem és egy csók után lekoptatott az illető.. éld túl, rengeteg másik pasi is van a világon :3
2013. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!