Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek h csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galeve kérdése:

Szerintetek h csináljam?

Figyelt kérdés
a mai nap folyamán az a fiú akit szeretek neki mondtam pár dolgot a minecraftal kapcsolatosan (angol órán volt olyan feladat h a halloween-nel kapcsolatos dolgokat kellett mondani és mondtam pl a:skeleton,zombi-pigman,meg ilyesmiket és ezt láttam h tetszett neki szerintetek h tudnám ezt még jobban fokozni vagyis szerintetek beszéljek neki a wowról meg ilyesmikről (akiknek nem tetszik maga a fiú és nem nagyon szeretik a minecraftot meg ezeket azok ne kommenteljenek,csak olyanok akik ehhez normális válaszokat tudnak adni,előre is köszönöm)

2013. okt. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanban mindenkinek tetszeni fog a fiú..:D
2013. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DD igazándiból nincsen semmi tanácsod mert ez nagyjából értelmes válasz volt csak nem segített ://
2013. okt. 7. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha értelmes lenne a kérdés, nem ilyen összeb*szott szar, amiből semmit nem lehet kiszedni, csak ha 60x elolvasod, akkor lenne válaszom. :)
2013. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a minecraft.
2013. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!