Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ilyet az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak ilyet az emberek?

Figyelt kérdés
Az exem hirtelen letiltott, előtte az új csaj akivel ismerkedik. Nem beszélünk, egy hete mentünk szét. A pasi elég szemétkedő típus, de nem néztem volna ki ezt belőle.
2013. okt. 8. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb is, ha kerülitek egymást, így könnyebb feldolgozni a szakítást. Az jelen esetben lényegtelen, hogy bunkóságból csinálta-e vagy sem.
2013. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hű, most mi lesz?
2013. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol az ilyesfajta "jellembajnokokkal"?:D Mosolyogj egy jót rajtuk, kb. ennyit érnek:D
2013. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, ez igaz, csak nem látom az értelmét... Két 30 éves ember miért csinál ilyet... Pedig nem is írtam az exemnek se.
2013. okt. 8. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Én már semmin nem lepődök meg.
2013. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert most el van szállva magától, hogy te is biztos hiányolod még, odavan érte az új csaja is. És úgy érzi félisten királycsászár. Próbálj mással foglalkozni. Tudom, hogy ez nagyon szar. :(
2013. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!