Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell manapság egy legénybúcsúnak a megcsalásról szólnia? Az emberek úgy csinálnak mintha a férfiak utána már nem is élhetnének.

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért amiért a lánybúcsúnak is!
2012. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... úgy látszik én vagyok nagyon elmaradva ettől a világtól, de én úgy gondolom ez elég bunkó dolog ha valaki megteszi, h. megcsalja a párját. Ha valaki szeret valakit, akkor nem csalja meg. Erről ennyit. És szerintem egy megcsalásra nem kifogás az h. sokat ivott az illető. Ha meg annyira meg akarja csalni, akkor meg hagyja el a másikat, mert előbb utóbb úgyis megteszi. 26N
2012. okt. 1. 07:18
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem barátnőm ajánlotta fel hogy majd ha lesz legénybúcsúm akkor hozat csajt, hogy azon úgymond "éljem ki magam" de én soha nem tudnám megtenni, ahogy azt se bírnám ki ha hasonló lenne az ő buliján. Elég ha jön egy sztriptízes azt csá, bár nem tudom nem sok legénybúcsún voltam még de egyiken se volt ilyen hogy a srác megcsalta a jövendőbeliét. Ez csak valami nagyon felszínes pénzen alapuló kapcsolatban lehetséges szerintem.
2012. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mi számít megcsalásnak. Ha csak ott táncol a girl és nincs semmi tapi, akkor nem tudom hol a gond. :) A legénybúcsú nem szexről szól, hanem egy utolsó férfiaknak generált látvány inger.


Sz olyan mint ha 1 chippendél fiú táncolna az öledben. :)

2012. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Utána is élnek, k*rváznak is, ha a legénybúcsún megcsal, megfog utána is.

A sztriptíz táncos, ha az ölében bugyiban vonaglik, persze ő is felöltözve, az még nem megcsalás. Egyébként másnap este tuti egy bika lesz az ágyadban! ;)

Mindegy hol éhezik meg a férfi, ha otthon lakik jól.

Akarsz jó feleség lenni, adok pár leckét...

:)

2012. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem vagyok nős ember, és soha életemben nem csaltam meg senkit, pedig lett volna rá bőven lehetőségem. Annak ellenére sem tettem meg, hogy engem már csaltak meg. DE: egy legénybúcsún nem mondanék nemet, mert az pontosan arról szól, hogy az utolsó nap az életedben, amikor felelősség nélkül mindent megtehetsz.

Tudom, az éremnek két oldala van, épp ezért a megcsalást a leendő feleségem esetében is megengedhetőnek tartom egy leánybúcsún. Csak soha nem tudjam meg.


Tulajdonképpen a legjobb az, ha örökké titokban marad, hogy mi történt egy legény/leánybúcsún, nem kell kérdezősködni róla, nem kell mesélni róla, elég, ha az illető tudja, meg 1-2 közeli barát/barátnő :) Mintha meg sem történt volna :D

2012. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én nem tudnék úgy tenni, mintha mi se történt volna, hogy a páromat valaki meghúzta oszt minden happy utána

van akinek van hozzá gyomra de ez neken nem fér bele

utolsó ez neked szólt

2012. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nem a leány-/legénybúcsún fogják megcsalni a partnerüket, hanem a házasság után, amikor már ellaposodik az egész.
2012. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát 6-os neked nem valami komoly a felfogásod.....
2012. okt. 1. 09:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont arról kéne, hogy szóljon a legény búcsú, hogy a többiek csajoznak csak, a spanok. Akit meg beszippantott a fekete lyuk, az a legény csak búcsúzkodik :)És nem ér a piálásra meg a lendületre fogni, hogy ha a main man is beakasztja az este folyamán valakinek. Csak tippelek, de szerintem a legénybúcsú szó, nem azt jelenti, hogy felülhet minden körhintára a legény, hanem, hogy elbúcsúzunk a legénytől, aki innentől férfi lesz (olyan értelemben, hogy számíthat rá a nője, mert képes magát ígéretekhez tartani). Én ezt így értelmezném, nem pedig úgy, hogy na itt az utolsó estéd koord ki magadból az utolsókat, az a felfogás úgy sokkal szomorúbb szerintem.
2012. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!