Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról, aki 27 évesen megkérdezi egy nála 10 évvel fiatalabb, belé szerelmes lánytól, hogy mi az a szerelem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tesztelni akarja az intelligenciáját, hogy megtudja-e fogalmazni pontosan mit is érez iránta.
2013. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Idióta.
2013. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
buta 27 éves férfi
2013. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit. Ez kb olyan mintha azt kérdezné, hogy hány doboz tejet hozzon a boltból. Egyszerűen kell rá válaszolni valamit. Nem is értem mit kéne gondolni róla emiatt.
2013. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy valószínűleg terminátor.
2013. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint amikor 16 évesen szerelmet vallottam a 21 éves barátomak akivel kb. 1,5 honapja voltam együtt és erre csak azt kérdezte,hogy Miért? Felnőtt fejjel rájöttem miért kérdezi és jol is tette.

A férfi azt akarja tudni hogy a kislany számára mit jelent a szerelem. Ugyanis az ido elorehaladtával változnak a vágyak. 15 évesen az a nagy szerelem ha tetszik a fiu és kèzenfogva sétálnak. 18 évesen ha szerelmes az ember a szüzességét is. Aki 25 évesen szerelmes az családban gondolkodik...stb. Valószinu nem akar belefolyni egy fellángolásba,pláne hogy még gyerek vagy hozzá képest.

2013. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*...a szuzesseget is oda adja ..
2013. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nah, itt a tokeletes pelda! A kerdezonek tetszik a fiu ebbol már ugy érzi szerelmes is.Egy 20 év fölöttinek ez nagyon kevés....a kerdezo 18 ev alatti lehet....kozelebb a 14-hez.
2013. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem hiszi azt hogy igazán szerelmes belé az a lány ezért akarja megtudni a lánytól hogy ő mit ért a szerelem alatt.27 évesen az ember szerintem már csak komoly kapcsolatra vágyik ezért egy 17 éves lány "szerelemnek" nevezett fellángolásai nem biztos hogy célszerűek mindkét fél számára.Inkább bölcs az illető és biztosra akar menni.
2013. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!