Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e hogy bemesélem magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BrBeus kérdése:

Lehet-e hogy bemesélem magamnak, hogy szerelmes vagyok? Szerelem vagy csak áhítat?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy tényleg szerelmes vagyok vagy csak azt szeretném hinni? Az első fiúba akibe szerelmes voltam, most úgy tekintek rá mint a testvéremre sokszor kérek tőle tanácsokat, de ebbe inkább nem! Azért nem tudom elhinni, mert a nyáron egy táborban voltam és ott láttam meg kb. 3 szót ha válthattam vele, Szeptemberben megláttam egy boltban és olyan boldogság fogott el! 5 napig a fellegekben jártam! Néha most is gondolok rá, de az igásság kevés az önbizalmam ezért is kérdek tanácsot! Mindenkinek Köszönöm aki válaszol!

2013. szept. 14. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy szerelem,de ezt csak te tudod.

Próbáld megismerni.

2013. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom melyik iskolába jár meg egyébként is van közöttünk kb. 4 év különbségék( én vagyok a fiatalabb ) Ekkora nyomit se látott még a világ :(
2013. szept. 15. 19:40
 3/3 anonim válasza:
Aki igazan szerelmes nem kerdezi meg se magatol,se senki mastol hanem csak ugy erzi ezert szerintem ez az egesz csak ahitat.
2013. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!