Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az gáz szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az gáz szerintetek, hogy lány vagyok és Gépész vagy Építész (mérnök) akarok lenni?

Figyelt kérdés

Mások szerint férfias...

15\L


2013. okt. 8. 15:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, csak sokkal több ellenállásba fogsz ütközni, mint valami nőcisebb szakon... Építészmérnökként fogok végezni idén és sokszor kaptam az, hogy "a nőknek a konyhában a helye, nem az építőiparban" Gépész szakon még nehezebb elfogadtatni magad... arról nem is beszélve, hogy a munkaerőpiacon sokkal-sokkal elfogadottabbak az építésznők, mint a gépésznők...
2013. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én építőipari szakközépiskolába járok! A suliba elég sok lány is jár! A kőművesek között volt egy szőke csaj, aki ugyan úgy pakolta a téglákat, meg dolgozott, mint a fiúk! Az asztalos szakon is több csaj van! Érdekes látvány, amikor a keretes fűrésszel vágják a pallót, de megbirkóznak vele! :D
2013. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én tvaly kezdtem miskolcon gépész karon és hát nincs túl sok lány de senki nem foglalkozik vele h most fiús szak v ilyesmi. És amin én nagyon meglepődtem h tök jó csajok is vannak még ezen a karon is :)

uh egyáltalán nem gáz

2013. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem illik ez egy lányhoz. Én aki ilyen lányokat ismertem, azok mind kövér, ronda nők voltak.
2013. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Generalis ***** válasza:

Én ebben az évben keztem el a gépeszeti pályámat Miskolcon az Andrássy-ban.

Nem vagyok lekvár de bekel hogy valjam kell ott erő a rögzítéshez . Lánynak sajnos nehezebb lehet. De ha kitartásod hatalmas akkor tuti hogy neked is menni fog .

2013. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó én ismerek nem egy gépész és anyagmérnök csajt, és hidd el piszok jól néznek ki. :D Tény, hogy van köztük olyan is, aki átlag alatt van külsőre, de ez mindenhol előfordul.
2013. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én most középsuliba gépészetet tanulok, és ilyen szakmába is szeretnél elhelyezkedni :) szerintem nem gáz egyáltalán!

16/l

2013. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Építészeknél kb a fele lány.
2013. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Építészeknél egyáltalán nem különös, ott a fele-fele az arány. A lányok inkább tervezőnek mennek, nekik nem igazán való a kivitelezés. Az építőiparban kevés a munkalehetőség, alacsonyak a fizetések, a gépészet, informatika jobb.


Gépészmérnökként az egyetemen egyértelműen előny, ha lány vagy, a fiúk majd támogatnak :)

A tanárok néha viccelődnek, de egyébként nincs semmilyen hátrányos megkülönböztetés.


A munkaerőpiacon is előnyös lehet, ha lány vagy, mivel a multiknál próbálják javítani a nemek arányát. Ismerek egy villamosmérnök lányt, aki kifejezetten azért kapott meg egy munkát, hogy több lány legyen a csapatban.

2013. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokban soha ne hagyatkoz másokra, ne arra figyelj, hogy más mit gondol róla! Mivel te ismered magad a legjobban, te tudod mi az amit szívesen csinálsz és hogy megvannak-e hozzá a kellő képességeid. Egyébként az hogy gépészmérnök nem jelenti feltétlenül azt, hogy autószerelő leszel és az építész sem feltétlenül markológépet vezet. Szóval a te életed, a te döntésed! Hajrá!
2013. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!