Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi tetszik jobban a férfiakon a pénisznél?

Figyelt kérdés
Ha borotválva van vagy ha nincs borotválva?
2009. nov. 9. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
borotvált.
2009. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
borotvás :)
2009. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19:36-os nem hiszem h ha odadugja a pics*áját egy csaj totál szőrősen te kinyalnád -_-' ettől még nem finnyás tyúkok a válaszólók!!!!!!!!!!
2009. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

borotva:)

bizony elég kellemetlen amikor a szőrszálakat szeded ki a szádból,miközben orálisan kielégíted...máskülönben meg szebb látvány is mint egy dzsumbuj...de kinek mi.

20/L

2009. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

20:17 nem mondatam hogy lányvagyok azt elfelejtettem oda írni hogy Fiú. sorry

kíváncsi voltam a véleményetekre.

köszi a válaszokat

2009. nov. 9. 22:38
 16/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom ti hogy csináljátok, de nekem nem megy szőr a számba:D jöhet szőrös, rövidre nyírt, meg csupasz is, nekem mindenhogy jó:) talán a rövidre nyírt a legjobb.
2009. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, 20-30 évvel ezelött, vagy még régebben senkinek eszébe nem jutott, hogy borotválja, fazonírozza a szőrzetét, mégis ugyanúgy nyaltak, szoptak, mint manapság. Csak hát valami érzékeny lelkületű ebből is üzletet, és divatot csinált :(
2009. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!