Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig mindig azt hittem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig azt hittem ki tudok igazodni a férfiakon de most fogalmam sincs miért játszadozik vagy mit akarhat?!

Figyelt kérdés
Röviden:Több mint 1 éve ismerem a pasit/F29/ és mindig is tény volt hogy tetszünk egymásnak!Eleinte nem érdekelt lekoptattam,most vissza nyalt a fagyi mert egy ideje már nem tudom kiverni a fejemből!Az utóbbi időben ujra beszélünk már 2-szer találkoztunk beszélgettünk meg nagyon jól éreztük magunkar forrt a levegő!!Csak az volt a bökkenő hogy a 2ik találkozásunkon megtörtént a dolog/amit bánok mert nem akartam de azok a csókok..na mind1/!elég gyors volt mert ő elöbb elmnet mint én,és nagyon felhuzta magát ezen hogy hogy lehetett ien segfej!És abba hagytuk és hazamentünk!Eltelt 1hét,nem irt,gondoltam majd ráirok h mivan és lekoptatott egy hülye szöveggel!!Azt vettem rajta észre hogy hiányzik az életéből a szeretet a gondoskodás mint nekem /amit megadtam neki/és gondoltam majd ez közelebb hozz minket!de most ithon ülök és egész nap töprengek,nem ugy ismertem meg hogy csak szexet akarna de rá kell jönnöm hogy átvert!!És ő télleg kihasznált!!Jól látom a helyzetet??
2010. ápr. 24. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod a helyzetet :S
2010. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hinni a templomban kell.
2010. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem koptatott volna le, akkor még azt is gondolhatnánk, hogy ég a pofija a nem igazán sikeresnek mondható együttlét után, de igy...

Lehet, hogy az egy év alatt nagyon oda volt érted, de talán tul sokáig nem kapott meg és most igy hogy megvolt másra már nincs szüksége tőled! Szerintem ne jelentkezz neki, még véletlen se fuss utána!

2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!