Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri a nőket többnek tekinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a nőket többnek tekinteni egy puncinál? És a férfiakat egy pénisznél?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak rendes lányok, és rendes fiúk is. De nagyon kevés. És nagyon sajnálom őket, mert az elcseszett társadalom túlságosan nagy részének már nem számít igazából, hogy ki is ő.


A lányok nagy része az alapkán dönt, hogy a fiúnak mennyi pénze van, mekkora tahó, és mekkora királyt próbál eljátszani.


A fiúk nagy része meg az alapján, hogy a lánynak milyen teste van, megfelelő-e arra, hogy mutogassák a haverjaiknak, és hogy összességében mekkora rib@nc.


Szóval a nagyon kis hányadnak vajon kifizetődő-e a sok fáradozás, hogy megismerjen valakit vagy jobban jár-e, ha beinvesztál egy kis pénzt (mert ugye ezen múlik minden), és ráhajt a külsőségekre.


Mert lehet mondani, hogy minek kövesse valaki a sok birkát, de ha egyszer már a többség olyan, akkor a közösség elkezdi kiszorítani a devianciákat (a rendeseket), és valamilyen szinten mindenkiben benne van a megfelelni vágyás.


2010. dec. 1. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A punci és a pénisz egy testrész. A punci a női nemiszerv a pénisz a férfi nemiszerv. Nem a nő és a férfi.
2010. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon logikusan levezetted, és sajnos tényleg így van. Én - szerényen - a normálisak közé sorolom magam, de mostanában már tényleg én számítok különcnek, mert nem járok minden pénteken bulizni, nem iszom le magamat a sárga földig és nem fekszem össze mindenkivel. Sajnos ez van.
2010. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom. De megéri-e a személyiségét is megismerni, vagy csak, hogy felszedünk valakit, b@szunk párszor, aztán ha meguntuk, szerzünk valaki mást? Ez azért egyszerűbb, nem?
2010. dec. 1. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó, jó ;) Jó kérdés! Nekem azt hiszem a jelenlegi páromnál van az utolsó teszt! Már belefáradtam! Ha most ez sem jön be, feladom. Mindenkinél van szebb és csinosabb Nő! Most minek versenyezzek? Amúgy sem vagyok a legszebbek élén! Szóval ha Ő dob egy másik miatt, akkor csak k*rok érzelem nélkül orrba szájba. Hisz ezt szeretik!
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igazad van mindenben, jól látod a helyzetet. 10 éve még nem ez volt a tendencia, mikor még szakközepet kezdtem. Most már a 14 évesek is Qrválkodnak. Eszük meg nincs. Kevés a kivétel, őket kell megbecsülni.
2010. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, hogy itt mindenki érzelmes, intelligens, tartós párkapcsolatra vágyik, amit persze nem talál, mert egyedül van a világon a csoda igényeivel. Mert ugye mindenki, de mindenki a világon csaka pénzre hajt, olcsó qrva, bunkó vagy minimum tahó, kivéve persze a kommentek íróit és a kérdés feltevőjét. A jelenlévők mind kivételek. Viszont, ha a jelenlévők maradandó kulturális értékeket és klasszikus családi normákat képviselnke, akkor már a társadalom egy egész takaros hányadról beszélhetünk, aki normális.

Vagy nem?

2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem találom, hol írtam, hogy körülöttem mindenki pénzéhes és tahó, és csak én vagyok egyedül a problémámmal. Jó pár olyan embert ismerek, akiket én "rendesnek" tituláltam.


Van ez a zseniális "általában" szó, amivel mentesülni lehet az általánosítás hibája alól, nem véletlenül használtam.


Szóval ha csak azért írtál, hogy bánts másokat, akkor köszi a válaszod.

2010. dec. 1. 16:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban a "nagy része" szavakra gondoltam.
2010. dec. 1. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:

J válasza


A kérdezőnek igaza van sokmindenben

Vannak normális emberek is csak ők nincsenek a kirakatban.

Sok mindenről a média, a társadalmi berendezkedés stb.stb tehet a fent vázolt jelenség kialakulásában. Akinek normális értékrendje van az meg ne akarjon megváltozni.

2010. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

J válasza


16:48 as a kérdező tendenciákról beszél. Ezt azért illene tudni.

2010. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!