Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, véleményt szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez nem is igazán kérdés lesz, de talán az is. Már szinte teljesen biztos vagyok benne hogy meleg vagyok. 13 évesen mondjuk szerintem korán lenne. (vagy lehet, nem igazán tudom.) Szóval eddig teljesen nem sikerült "elfogadnom" magam. Csak lányokkal haverkodom, mondjuk ebből gondolom még nem jöttek rá. Na, de a lényeg. A legjobb lány barátomnak, akit (nyolcadikosok vagyunk és középsuliba is együtt fogunk járni) nyolc éve ismerek elég rasszista az apja. Erre csak ma jöttem rá, ami elég nagy szerencse mert holnap akartam volna elmondani neki a dolgokat. Amúgy a lány apja apukám régi osztálytársa ezért ma is sokat beszélnek. Kérdések :

1:El kéne mondanom a barátomnak, hogy meleg vagyok?

2:(Ha melegek vagytok) Ti mikor "jöttetek ki a szekrényből"?

3:Hogyan tudhatom meg, hogy a szüleim homofóbok-e?

Előre is köszönöm a segítséget :-)

13/f


2013. okt. 9. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

1.Szerintem ha úgy érzed, van olyan a barátságotok, hogy nem megy tönkre, akkor mondd el neki! De tényleg csak ha nagyon megbízol benne.

2. nem vagyok meleg.. :)

3. Nézess meg a velük valami olyan filmet, csak mondanak róla véleményt.. pl: A gyerekek jól vannak (családi film, leszbikusok vannak benne, de nem erre alapul. Nézz utána, nekem tetszett)


Szerintem nem vagy hozzá fiatal. Ez az a kor, amikor egy gyerek eldönti (ha még nem tudja) a nemi identitását.

Osztályban jobban teszed ha nem mondod el, nem feltűnősködsz.. sajnos elég szemetek tudnak lenni a többiek :/

2013. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el még jó darabig... Lehet titkolózás, meg nem szép dolog bla bla, de azt tuti, hogy a fiatalok még éretlenek az ilyen információ feldolgozására. És a gyerekek "gonoszak" a másság irányában.

Még azt is hozzátenném hogy lehet csak kételkedsz az identitásodban. Pont beléptél abba a korba, amikor még bizonytalan vagy szinte mindenben... Várj még pár évet. ha 16-17 éves korodra is azt gondolod, akkor valószínű, hogy az vagy.

A szüleidnek pedig végkép ne mond el még...ne is célozz rá. Szerintem. Szinte minden témában az az elvem, hogy meg lehet beszélni, de ez kivétel.

2013. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdések, nem is tudom a választ, tanácsokat azonban szivesen adok:)

Elöször is rengeteg a tévhit, városi legenda a szexualitással, homoszexualitással kapcsolatban (is)! De ott az internet, föleg ha tudsz angolul, pl- az angol wikipédiát ebben hiteles forrásnak tartom.

A nyiltsággal kapcsolatos válaszok függenek attól mekkora, milyen városban élsz.

Azt mindenképpen tanácsolnám, hogy kísérletezz lányokkal, fiúkkal, aztán meglátod - így kell összekötni a kellemest a hasznossal:) Asszem, hogy hozzátartozik a praktikus részéhez a dolognak, hogy ha egyszer úgy tudják az emberröl h meleg, talán már nem túl könnyü egy lánnyal összejönnie, legalábbis az iskolában.


Szvsz, azt, hogy szüleid hogy allnak hozzá Te érzed a legjobban! Abból, hogy Te ezen ilyen fiatalon el mersz gondolkodni, illetve abból, hogy az ö véleményüket nem tudod, nekem legalábbis gyanús, hogy annyira azért nem lehetnek homofóbok... ha az a szomoru helyzet lenne, hogy "kitagadnának mert", nna azt azért sztem igenis éreznéd így is, pl. a saját gátlásaidon!!

Azért mindenképpen döntsd el saját magad, mit beszelsz meg velük, senki kívülálló nem érzi úgy a kapcsolatotokat mint Te. Azt nyilván megérted, hogy ez nekik is nehéz, pl. azért is mert féltenek.


Mindenesetre énnekem olyan 25-30 éves koromig tartott fölismerni, bevallani magamnak az ilyen jellegü érzeseimet(barátnöm azért volt), és nem tudom mi lenne, ha kijönnék... persze én egy más világban nöttem föl!


Gondolom ezt már elolvastad?

[link]

2013. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elkapkodni a dolgot, de igazi tény, hogy én pl már 11-12 éves korom óta éreztem a szó legszorosabb értelmében hogy meleg vagyok.


A szüleidnek majd elmondod, én is elmondtam, s elfogadtak szeretnek ugyanúgy, téged is elfogadnak a szüleid s megértik. Habár, lehet az lesz hogy azt mondják éretlen vagy ez csak tinédzser kori identitászavar..

de el fognak fogadni,

nekem apukám az aki hú... de ugyanúgy szeret ő is de ő volt az aki miatt később mondtam el csak.


Én idén óta ismerkedek, tehát mondhatni mostanság léptem ki a szekrényből. Bár előbb megtettem volna igaz sok alakhoz külön idegrendszer is kell de vannak ugyanolyan jófej srácok mint te vagy én.


19/F

2013. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Már szinte teljesen biztos vagy benne"

aztán:

"(vagy lehet, nem igazán tudom.)"

Most akkor mivan?

2013. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést :-D úgy akartam írni, hogy (vagy lehet hogy nem, nem igazán tudom)
2013. okt. 10. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem jelenteném be azoknak, akikre nem tartozik. Esetleg mellékesen megemlíteném, ha az a lánybarát randizni akarna velem vagy keríteni nekem.
2013. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!